Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 31.08.2022

20.10.2022
497

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.046).

Кабінет Cashalot

Налаштовуйте допустимий залишок готівки в касі на кінець зміни

Реалізовано можливість налаштування залишку готівки, що може залишатися у касі в кінці зміни. Після закриття зміни збережена в касі сума залишку готівки переноситься до наступної зміни при виконанні операції Службове внесення.

Налаштування реалізовано у розділ Всі каси – Налаштування – Налаштування залишку готівки в касі. Перед налаштуванням необхідно обрати відповідні ПРРО.

Щоб встановити ліміт залишку готівки, у полі Ліміт залишку готівки в касі, грн необхідно ввести максимальну суму готівки, що повинна залишатися у касі після закриття зміни. При закритті зміни операція Службова видача буде виконуватися на суму готівки, що перевищує встановлений ліміт.

Якщо необхідно залишати повністю всю суму готівки в касі та не виконувати операцію Службова видача, активуйте тільки перемикач Залишати всю готівку в касі, грн.

Зверніть увагу, якщо одночасно встановлено налаштування Ліміт залишку готівки в касі і активовано опцію Залишати всю готівку в касі, при закритті зміни буде виконуватися операція Службова видача у разі перевищення суми встановленого ліміту залишку готівки в касі.

Завантаження та оновлення налаштувань виконується під час відкриття зміни на ПРРО.

У разі відкриття зміни у режимі «офлайн» зберігаються налаштування, що були завантажені у ПРРО при попередньому відкриття зміни в режимі «онлайн».

Знаходьте товари у довіднику за штрих-кодом

У довіднику Номенклатура реалізовано можливість здійснювати пошук номенклатури за цифровим значенням штрих-коду.

Додаткова інформація у модулі Аналітика

У розділах Статистика по чекам продажу та Статистика по чекам повернення додано колонку Коментар, що дозволяє переглядати коментарі до чеків. Щоб відобразити або приховати колонку скористайтеся конфігуратором таблиці.

Поле Коментар також зберігається у файлах звітів Статистика по чекам продажу.xlsx та Статистика по чекам повернення.xlsx.

Ми прагнемо до досконалості:

 1. Налаштовано збереження ціни номенклатури для ГО з однаковою назвою, але різною адресою.
 2. Відкориговано перенесення значення одиниць виміру при імпорті номенклатури.
 3. У розділі Аналітика при перегляді друкованих форм чеків продажу та видаткових чеків додано відображення блоку детальної інформації щодо оплати за допомогою POS-термінала. (За наявності такої інформації.)
 4. Доопрацьовано оновлення інформації про статус ПРРО.

Робота з касою (версія 1.00.046)

Залишайте необхідну суму готівки в касі при закритті зміни

Реалізовано можливість збереження суми залишку готівки в касі для наступної зміни відповідно до налаштувань, встановлених у Кабінеті користувача Cashalot.

Сума залишку готівки зберігається у програмі після закриття поточної зміни та переноситься до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення.

Налаштування залишку готівки для кожного ПРРО визначаються у налаштуваннях Кабінету користувача Cashalot у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування залишку готівки в касі.

Якщо в налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashalot було активовано опцію Залишати всю готівку в касі, а сума ліміту залишку готівки в касі не встановлена або на кінець зміни не перевищує задане значення:

 • при закритті поточної зміни операція Службова видача не виконується;
 • сума залишку готівки переноситься до наступної зміни для виконання операції Службове внесення.

При відкритті зміни значення суми службового внесення, за потреби, можна змінювати.

Деталі режиму роботи каси

На головній формі ПРРО Cashalot для ПРРО з відкритою зміною додано відображення дати активації режиму («онлайн», «офлайн», «заблоковано»). Тепер для ПРРО, зміну на яких відкрито, відображається назва режиму, у якому працює ПРРО, дата та час активації поточного режиму роботи.

Відображення часу роботи ПРРО в режимі «офлайн»

Для зручності користувачів відновлено відображення часу роботи ПРРО в режимі «офлайн».

У розділі Всі каси та у інформаційному повідомленні у вікні ПРРО відображатиметься:

 • таймери «36 годин» та «168 годин» з відображенням часу перебування ПРРО в режимі «офлайн»;
 • кількість непереданих чеків в режимі «офлайн».

Зверніть увагу, згідно з Законом України №2120-IХ від 15.03.2022 р. на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану або обставин непереборної сили реалізовано роботу ПРРО в режимі «офлайн» без часових обмежень.

Відображення значень таймерів має інформативний характер. Контроль ліміту часу роботи у режимі «офлайн» не здійснюється, робота ПРРО в режимі «офлайн» відбувається без обмежень.

Додаткова інформація у довіднику Номенклатура

У довіднику Номенклатура додано відображення колонок:

 • Штрих-код
 • Тип;
 • Код за ДКПП;
 • Собівартість, грн;
 • Ставка та літера ПДВ;
 • Ставка та літера акцизн. податку;
 • Ставка та літера збору ПФ;
 • Група.

Щоб відобразити/приховати колонки довідника, скористайтеся конфігуратором таблиці.

Доопрацювання Звіту про реалізовані товари

Відкориговано розрахунок кількості товарів (послуг), які реалізовані за способом оплати Передоплата та Післяплата.

Додаткові функції у розділі Історія операцій

 1. Реалізовано можливість експортувати записи з реєстру Історія операцій у файл формату .xlsx. Збереження даних виконується по натисканню кнопки Експорт.
 2. У реєстрі Історія операцій додано відображення колонок:
 • ФН ПРРО;
 • Знижка, грн;
 • ГО.

Щоб відобразити/приховати колонки довідника, скористайтеся конфігуратором таблиці.

Змінено інтерфейс оновлення програми

Оновлено інтерфейс вікна перевірки, завантаження та встановлення оновлення програми. Змінено дизайн вікна повідомлення про можливість оновити програму.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом:

 1. Реалізовано можливість оновлення Cashalot при роботі з API СОМ та драйвером для BAS. Під час старту роботи з АРІ або драйвером буде виконуватись перевірка на наявність нових версій програми Cashalot і, в разі наявності нової версії, пропонуватиметься встановити оновлення.
 2. Відкориговано алгоритм заокруглення суми чека при використанні API СОМ та драйверу для BAS.
 3. При роботі з API СОМ реалізовано контроль перевірки суми готівки в касі при реєстрації чеків ломбардних операцій з номенклатурою: Надання додаткового кредиту, Добір кредиту, Надання кредиту, Повернення страхування.
 4. Відкориговано роботу метода PrintPReportDate при використанні параметру SPECIFICAPIMODE 2 в API СОМ.
 5. При реєстрації чеків з безготівковою оплатою за допомогою API СОМ та драйверу для BAS реалізовано контроль відповідності сум оплати та загальної суми чека.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 16.02.2023
Заповнюйте реквізити товарів правильно. Додано контроль на обов’язкове заповнення поля Код УКТЗЕД у картці номенклатури для підакцизних товарів.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 18.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.073).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 11.01.24
Завдяки новому функціоналу модуля Склад тепер можна реалізовувати товари безпосередньо зі складу. У новому розділі Видаткова накладна можна сформувати Видаткову накладну, за якою р...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 23.11.23
Тепер за допомогою Cashalot ви можете не тільки замовити необхідну кількість товарів, але й повернути товар постачальнику. У модулі Склад додано новий розділ Повернення товарів, у...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 12.07.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.062) та Кабінета Cashalot
Детальніше
Cashälot
в ефірі