Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 08.11.23

09.11.2023
312

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.070) та Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Cashalot – це завжди нові можливості для користувачів. У цьому оновленні зустрічайте очікуваний функціонал.

Для користувачів, що здійснюють продаж товарів через інтернет, ми навчили Cashalot автоматично відслідковувати статус відправлень та реєструвати чеки після отримання посилок покупцями на Новій Пошті.

Також тепер Cashalot може відправляти покупцям посилання на чеки у повідомленнях Viber.

Налаштовуйте автоматичну реєстрацію чека після отримання посилки покупцем

У розділі Всі каси - Налаштування додано нове налаштування API Нова Пошта. Для виконання налаштувань необхідно попередньо отримати токен у бізнес-кабінеті Нової Пошти.

Ви можете налаштувати автоматичну реєстрацію чеків після доставки посилки покупцю. Для цього введіть отриманий токен та увімкніть перемикач Автоматична перевірка статусів доставки та реєстрація чеків.

Якщо автоматичну перевірку статусів доставки та реєстрацію чеків вимкнено, ви можете контролювати отримання посилок та реєструвати чеки у ручному режимі.

Налаштовуйте відправку чеків у Viber

У розділі Мій бізнес тепер можна налаштувати відправку чеків покупцям у повідомленнях Viber за допомогою сервісу TurboSMS.

Натисніть кнопку Налаштування та у розділі Відправка повідомлень у Viber оберіть ГО, встановіть параметри, необхідні для відправки повідомлень, введіть шаблон повідомлення.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Додали нові розміри цінників 30 х 20 мм та 297 х 210 мм.
  2. Відкоригували можливість відправки посилання на оплату при використанні платіжних сервісів Monobank та LiqPay за допомогою сервісів TurboSMS, BCG та SendPulse.
  3. Відкоригували відображення параметра Штрихкод у друкованих формах чеків розділу Аналітика відповідно до налаштувань.

Робота з касою (версія 1.00.070)

Реєструйте чек автоматично після отримання посилки покупцем

Cashalot автоматично зареєструє чек із способом оплати Інтернет-продаж після отримання посилки покупцем на Новій Пошті.

Для автоматичної реєстрації чеків після отримання товару на Новій пошті необхідно виконати налаштування в Кабінеті користувача в розділі Всі каси - Налаштування - API Нова Пошта - Автоматична перевірка статусів доставки та реєстрація чеків.

При створенні чека потрібно обрати спосіб оплати Інтернет-продаж, встановити опцію Відправлення Новою Поштою, заповнити поля Номер інтернет замовлення та Номер експрес-накладної. Саме за номером експрес-накладної здійснюватиметься перевірка статусу доставки посилки.

Cashalot автоматично перевірятиме статуси доставки посилок та виконуватиме реєстрацію чеків для отриманих посилок. Про змінення статусу посилки та реєстрацію чека Cashalot повідомлятиме у спливаючому повідомленні.

Якщо перемикач Автоматична перевірка статусів доставки та реєстрація чеків вимкнено, але налаштовано підключення до API Нової Пошти, ви можете контролювати отримання посилок та реєструвати чеки у ручному режимі.

Відправляйте посилання на чек у Viber

Тепер можна відправляти покупцям посилання на чеки у Viber з використанням сервісу розсилки повідомлень TurboSMS.

Для відправки чеків покупцям у Viber потрібно виконати налаштування в Кабінеті користувача в розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування господарських одиниць – Відправка повідомлень у Viber.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Відкоригували механізм реєстрації чека з використанням форми оплати Оплата карткою та зазначенням даних про оплату вручну.
  2. Налаштували завантаження чеків у розділі Історія операцій для обраної ГО та за встановлений період часу.
  3. Додали можливість виконувати повернення чеків завантажених з СОД РРО.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 24.10.23
Після виконання імпорту виводиться протокол з загальною кількістю нових записів, що додані у довідник Номенклатура, замінених записів та невдалих записів, імпорт яких виконати не в...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.02.24
Додали новий метод, що надає можливість синхронізації номенклатури у Кабінеті користувача з вашими обліковими системами. Докладно про використання методу можна дізнатися у описі сп...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 18.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.073).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 02.08.2022
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.045). Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 27.02.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.054).
Детальніше
Cashälot
в ефірі