Інтеграція Cashalot з пристроями від iMin

22.04.2024
382

Ваш бізнес потребує мобільності та гнучкості?  Займаєтесь роздрібною торгівлею, доставкою, таксі, надаєте кур'єрські послуги чи послуги майстра за викликом тощо? 

Тоді наша нова інтеграція ПРРО Cashalot із пристроями від iMin саме для вас. Тепер ви можете скористатись гаджетом для реєстрації розрахункових операцій, що поєднує в собі всі необхідні можливості для ведення розрахунків: приймання платіжних карток від покупців, сканування штрихкодів товарів, реєстрації та друку фіскальних чеків.

Все працює дуже  просто — вам допоможе Point of sale (POS) пристрій від iMin із встановленим на ньому мобільним застосунком Cashalot. Він повністю задовольняє потреби касира в торговому обладнанні у місці продажу.

Сучасний світ потребує сучасних рішень: мобільних, універсальних, зручних. Тому велику увагу при розробці нашого мультифункціонального ПРРО Cashalot ми приділяємо саме мобільному застосунку. Ми забезпечуємо підприємців не просто програмою для реєстрації чеків, а повноцінним інструментом для автоматизації касової роботи прямо на мобільному пристрої. Інтеграція з пристроями iMin — можливість надати підприємцям рішення, що допоможе розвивати власну справу,” — зазначає CEO IT-холдингу Linkos Group Олеся Білоусова.