При переході в онлайн у ЗЕТ-звіті не відображається сума розрахункових операцій

01.02.2024
244

При проведенні операції закриття зміни на програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО) касиру, з метою перевірки достовірності даних, перед відправкою на реєстрацію надається для перегляду фіскальний звітний чек (далі – ЗЕТ-звіт) (рис. 1). Рис. 1 

Якщо в ЗЕТ-звіті не відображається сума розрахункових операцій, проведених в режимі офлайн, то суб’єкту господарювання необхідно відмінити операцію та переконатись у тому, що дані передані на фіскальний сервер (ПРРО перейшов у режим онлайн) та наявні вказані фіскальні чеки в «Журналі операцій» ПРРО. 

За необхідності потрібно зачекати декілька хвилин та повторити операцію закриття зміни повторно.  

Водночас, користувачам заборонено здійснювати експлуатацію програмного забезпечення одночасно на кількох пристроях під час роботи у режимі офлайн. 

Про це повідомило Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП. 
 

 

Інші новини

20.12.2021
Облік товарних запасів у ПРРО Cashalot — це легко!
З 01.01.22 суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі при продажу товарів чи наданні послуг у сфері торгівлі, громадського х...
Детальніше
12.06.2023
Як отримати інформацію про «Реєстраційний номер екземпляра РРО»?
Де СГ може отримати інформацію про «Реєстраційний номер екземпляра РРО», якщо в період дії воєнного стану обмежено доступ до публічних електронних реєстрів?
Детальніше
04.09.2023
Розмінна монета: як правильно внести до РРО/ПРРО?
Розмінна монета, отримана з каси підприємства, або яка зберігається на місці проведення розрахунків має проводитися через РРО/ПРРО.
Детальніше
17.11.2022
Продаж товарів з доставкою через служби доставки: що з фіскальним чеком?
У якому випадку треба видавати фіскальний чек РРО/ПРРО, а коли можна і без нього при продажу товарів із доставкою?
Детальніше
30.06.2022
Придбано касовий апарат вартістю до 20 тис. грн: що з витратами ФОПа?
Чи має право ФОП-загальносистемник включити до складу витрат придбаний для використання в госпдіяльності касовий апарат, вартість якого не перевищує 20000 грн.?
Детальніше
Cashälot
в ефірі