При переході в онлайн у ЗЕТ-звіті не відображається сума розрахункових операцій

01.02.2024
65

При проведенні операції закриття зміни на програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО) касиру, з метою перевірки достовірності даних, перед відправкою на реєстрацію надається для перегляду фіскальний звітний чек (далі – ЗЕТ-звіт) (рис. 1). Рис. 1 

Якщо в ЗЕТ-звіті не відображається сума розрахункових операцій, проведених в режимі офлайн, то суб’єкту господарювання необхідно відмінити операцію та переконатись у тому, що дані передані на фіскальний сервер (ПРРО перейшов у режим онлайн) та наявні вказані фіскальні чеки в «Журналі операцій» ПРРО. 

За необхідності потрібно зачекати декілька хвилин та повторити операцію закриття зміни повторно.  

Водночас, користувачам заборонено здійснювати експлуатацію програмного забезпечення одночасно на кількох пристроях під час роботи у режимі офлайн. 

Про це повідомило Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП. 
 

 

Інші новини

16.05.2022
Аналітика від Cashalot — дієва допомога для бізнесу
Cashalot пропонує дієвий інструмент для підприємців, який забезпечує здійснення всіх необхідних засобів щодо контролю за важливими бізнес-показниками. У матеріалі докладно розкажем...
Детальніше
06.02.2024
Продаж кавових напоїв у МАФі: який тип об’єкта оподаткування зазначати у ф. № 20-ОПП?
Який тип об’єкта оподаткування при заповненні повідомлення за ф. № 20-ОПП необхідно обрати суб’єкту господарювання, якщо у довіднику типів об’єктів оподаткування відсутня потрібна...
Детальніше
08.02.2024
Чи ведеться журнал використання РРО з торгівлі валютними цінностями?
З 01.08.2020 суб’єкти господарювання не зобов’язані реєструвати та вести журнал використання реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.
Детальніше
11.05.2023
Продаж вживаних технічно складних побутових товарів: що у фіскальному чеку?
Щодо правильного зазначення у фіскальному чеку назви товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів – від ДПСУ.
Детальніше
29.07.2022
Корисний функціонал Cashalot 2022: робота з касою
Cashalot постійно розвивається і вдосконалюється. Так, з початку 2022 року для максимально зручної та ефективної роботи, ми випустили оновлення, які полегшують роботу з касою.
Детальніше
Cashälot
в ефірі