Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 28.03.24

29.03.2024
52

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

Всі зареєстровані чеки у Кабінеті

У цьому оновленні ми подбали, щоб користувачі мали доступ до всіх зареєстрованих чеків, навіть тих, які за певних обставин не були отримані від ПРРО і тому відсутні у реєстрах звітів розділу Аналітика. Завантажити зареєстровані чеки, що відсутні у Кабінеті, можна безпосередньо з фіскального сервера контролюючого органу (ФСКО). Для отримання чеків додали кнопку Завантажити чеки на сторінках звітів модуля Аналітика.

Ми прагнемо досконалості:

  1. Доопрацювали відображення суми при заповненні документа Надходження після додавання товару у документ.
  2. Змінили вигляд іконки Формування періодичного звіту у модулі Аналітика – Z-звіти.
  3. Оновили текст повідомлень, що відображаються після натискання кнопки Провести у документах модуля Склад. Додали інформацію про оновлення даних по залишках товарів після проведення документа.
  4. Оптимізували механізм завантаження даних з Кабінета. Встановили максимальний період вибірки даних за допомогою АРІ бек-офісу у 365 днів.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 01.03.24
Відтепер Cashalot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб'єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у р...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 17.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.048).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 16.03.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.056) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 24.01.2024
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.075).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 02.08.2022
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.045). Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі.
Детальніше
Cashälot
в ефірі