Налаштування режиму ПРРО та способу здійснення оплати Післяплата повна

12.03.2024
111

У програмному РРО Cashalot реалізовано можливість налаштування режиму ПРРО та способу здійснення оплати Післяплата повна.

Для виконання налаштувань у кабінеті користувача перейдіть у розділ Всі каси – Налаштування. На панелі ліворуч оберіть потрібну господарську одиницю. У блоці праворуч відкриється перелік ПРРО, що належать обраній господарській одиниці.

Встановіть позначки біля номерів ПРРО, для яких мають бути доступні — обраний режими роботи та спосіб оплати. Виберіть режим Продаж та оберіть з випадного списку способи оплати, які повинні бути доступні касиру при роботі з обраними ПРРО. Збережіть налаштування, натиснувши кнопку Зберегти.

Зверніть увагу! Зміни у налаштуваннях режиму та способів оплати на ПРРО застосовуються тільки після відкриття нової зміни.

Якщо спосіб оплати налаштовано, у полі розрахункових даних в налаштованій зміні буде зображатися перелік доступних способів оплати для вибору. Оберіть зі списку Післяплата повна.

Додайте у чек товар. Введіть номер замовлення. У полі розрахункових даних з'явиться інформація про суму чека та знижку (за наявності).

Виконайте реєстрацію чека у ДПС. На печатній формі чека зображається номер замовлення та суми отримані за післяплатою.

Зверніть увагу! Реєстрація фіскальних чеків Післяплата повна не збільшує суму готівки в касі.

 

Інші статті

робота в касі
Робота зі знижками
У РМК Cashalot є можливість застосовувати знижку на товарні позиції, що внесені до чека. Для цього перейдіть до відкритої зміни та додайте необхідні позиції товарів чи послуг. Зниж...
Детальніше
робота в касі
Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами
У програмному РРО Cashalot реалізовано можливість подати в електронному вигляді Заяву щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Детальніше
робота в касі
Штрих-код акцизної марки і товару: інструкція касира
Нагадаємо нашим читачам, що фіскальний касовий чек на товари (послуги) за формою № ФКЧ-1 наведений у додатку 1 до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних...
Детальніше
робота в касі
Додавання довільного тексту в чек
В програмному РРО Cashalot реалізовано можливість друкувати на кожному чеку повідомлення, яке ви вважаєте корисним для ваших клієнтів. Побажання, передбачення, жарти, запрошення за...
Детальніше
робота в касі
Як створити акт інвентаризації в Cashalot?
Для пошуку розбіжностей між фактичною та обліковою кількістю товарів, відповідальними особами на господарській одиниці проводиться інвентаризація. У кабінеті користувача Cashalot,...
Детальніше
Cashälot
в ефірі