Підключення електронних ваг в ПРРО Cashalot

09.10.2023
190

Для здійснення зважування вагового товару після додавання його у чек необхідно підключити електронні ваги до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати необхідні налаштування.

Наразі підтримується робота з моделями ваг:

 • BTA-60;
 • ВН (крім прошивки 1х-хх);
 • ВН-3 (торгові підлогові ваги).

Перелік доступних для роботи моделей відображається у налаштуваннях драйверу UniScalesDriver. Можливості роботи з іншими моделями будуть розширюватися у наступних оновленнях програми.

 1. Завантажте драйвер ваг. Рекомендуємо завантажувати актуальну версію драйвера з офіційних джерел постачальника UniScalesDriver за посиланням. Розархівуйте та збережіть завантажений файл драйверу на диску пристрою, на якому планується підключення ваг.
 2. Підключіть ваги до COM-порту пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot. (Якщо COM-порт відсутній використайте перехідник). Налаштуйте ваги згідно з інструкцією виробника.
 3. У полі Тип конфігурації оберіть конфігурацію підключення ваг до пристрою UniPro(COM):  У вікні з'являться додаткові поля для налаштування підключення.
   
 4. У полі Шлях до файлу UniScalesDriver.exe оберіть каталог, у який було збережено файл драйвера для ваг.
 5. У полі Модель ваг оберіть модель ваг, що підключені до ПРРО.
 6. У полі СОМ порт оберіть назву порту, до якого підключено ваги. (Назву порту можна переглянути у Диспетчері пристроїв ОС).
 7. Для перевірки правильності введених даних натисніть на кнопку Перевірити з'єднання. Програма повідомить про успішне з'єднання або помилку.
 8. Збережіть налаштування, натиснувши Зберегти.

Якщо ваги підключено та налаштовано, при додаванні у чек вагового товару у рядку товару доступна кнопка Отримати вагу. Для зважування товару:

 1. Додайте позицію товару у чек.
 2. Покладіть товар на ваги та натисніть кнопку Отримати вагу.
 3. Вага товару буде автоматично внесена у поле К-ть товарної позиції у чеку.
Cashälot
в ефірі