Підключення електронних ваг в ПРРО Cashalot

09.10.2023
638

Для здійснення зважування вагового товару після додавання його у чек необхідно підключити електронні ваги до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати необхідні налаштування.

Наразі підтримується робота з моделями ваг:

 • BTA-60;
 • ВН (крім прошивки 1х-хх);
 • ВН-3 (торгові підлогові ваги).

Перелік доступних для роботи моделей відображається у налаштуваннях драйверу UniScalesDriver. Можливості роботи з іншими моделями будуть розширюватися у наступних оновленнях програми.

 1. Завантажте драйвер ваг. Рекомендуємо завантажувати актуальну версію драйвера з офіційних джерел постачальника UniScalesDriver за посиланням. Розархівуйте та збережіть завантажений файл драйверу на диску пристрою, на якому планується підключення ваг.
 2. Підключіть ваги до COM-порту пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot. (Якщо COM-порт відсутній використайте перехідник). Налаштуйте ваги згідно з інструкцією виробника.
 3. У полі Тип конфігурації оберіть конфігурацію підключення ваг до пристрою UniPro(COM):  У вікні з'являться додаткові поля для налаштування підключення.
   
 4. У полі Шлях до файлу UniScalesDriver.exe оберіть каталог, у який було збережено файл драйвера для ваг.
 5. У полі Модель ваг оберіть модель ваг, що підключені до ПРРО.
 6. У полі СОМ порт оберіть назву порту, до якого підключено ваги. (Назву порту можна переглянути у Диспетчері пристроїв ОС).
 7. Для перевірки правильності введених даних натисніть на кнопку Перевірити з'єднання. Програма повідомить про успішне з'єднання або помилку.
 8. Збережіть налаштування, натиснувши Зберегти.

Якщо ваги підключено та налаштовано, при додаванні у чек вагового товару у рядку товару доступна кнопка Отримати вагу. Для зважування товару:

 1. Додайте позицію товару у чек.
 2. Покладіть товар на ваги та натисніть кнопку Отримати вагу.
 3. Вага товару буде автоматично внесена у поле К-ть товарної позиції у чеку.

Інші статті

додаткове обладнання
Підключення POS-терміналу Printec
Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала Printec необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати н...
Детальніше
додаткове обладнання
Інструкція з використання драйвера POS-термінала Cashälot для BAS
Драйвер POS-термінала Cashӓlot для BAS - це окремий механізм, який призначений для можливості використання підключеного пристрою POS-терміналу в програмі Cashalot під час прийому...
Детальніше
додаткове обладнання
Підключення POS-терміналу в мобільному застосунку ПРРО Cashalot
Для здійснення оплати з мобільного застосунку Cashalot через POS-термінал, необхідно забезпечити підключення пристрою мобільного телефону та POS-терміналу до однієї Wi-Fi мережі.
Детальніше
додаткове обладнання
Підключення принтера в ПРРО Cashalot
Щоб обрати принтер, який буде використовуватися ПРРО за замовчуванням, натисніть лівою кнопкою миші на назві пристрою та встановіть опцію Використовувати за замовчуванням
Детальніше
додаткове обладнання
Підключення електронних ваг в ПРРО Cashalot
Для здійснення зважування вагового товару після додавання його у чек необхідно підключити електронні ваги до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати необхідні нал...
Детальніше
Cashälot
в ефірі