Підключення і налаштування принтера цінників в Кабінеті Cashalot

09.10.2023
501

Друк цінників працює у пробному режимі та буде вдосконалюватися у наступних оновленнях. Надрукувати цінник для товару також можна у розділі Склад - Залишки товарів.

Можна друкувати цінники для номенклатури, що належить до розділу Еталонні.

Щоб надрукувати цінник для номенклатури:

 1. Оберіть номенклатуру, для якої потрібно друкувати цінник. Встановіть позначку на початку рядка:  Щоб швидко виділити всі записи на сторінці, встановіть позначку у заголовку таблиці.
  Щоб швидко виділити всі записи поточного розділу, натисніть у заголовку таблиці та у списку праворуч оберіть значення Всі.
   
 2. Натисніть іконку Друк цінника, що з'явиться у кінці рядка. Якщо обрано декілька рядків номенклатури, натисніть іконку у заголовку таблиці.
 3. Оберіть необхідні параметри для друку цінників у формі:  Оберіть господарську одиницю, для якої друкується цінник, назва ГО вибирається з підключеного списку. Для вибору доступні ГО, що належать поточному суб'єкту господарювання. Зверніть увагу, якщо для номенклатури встановлені різні ціни у різних ГО, на ціннику буде надрукована ціна номенклатури, що встановлена для обраної ГО.

  У полі Оберіть розмір цінника зі списку оберіть потрібний розмір.

  У полі Формат паперу оберіть Друк на стрічці для друку на принтерах етикетокабо, якщо друк виконуватиметься на папері, розмір аркушу.

  У полі Штрихкод оберіть який саме штрихкод необхідно друкувати: внутрішній або штрихкод виробника. При друку цінника, штрихкоди, які відповідають стандартам EAN-13, будуть мати лінійний вигляд, що забезпечить можливість роботи зі сканером штрихкодів.

  У полі Кількість копій встановіть кількість примірників.

  Друк цінника виконується за сталим шаблоном, що містить назву, ціну, артикул, цифровий код штрихкоду номенклатури, а також, дату друку цінника. Друкуються дані, що містяться у Картці номенклатури.
   
 4. Натисніть кнопку Друкувати.
 5. На окремій вкладці відкриється сторінка попереднього перегляду розташування цінників на аркуші та налаштування принтеру. Оберіть потрібний принтер та параметри друку. Натисніть кнопку Друк.

Якщо обрано кілька рядків номенклатури та встановлено кількість копій цінників більше 1, для кожної номенклатури буде надруковано зазначену кількість копій цінників.

Інші статті

pos-термінал
Підключення POS-терміналу ПриватБанку
Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала ПриватБанку необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та викона...
Детальніше
технічні питання
Налаштування пошти Gmail для відправки чеків на Email покупцям
У програмному РРО Cashalot реалізовано роботу з поштовим провайдером Gmail по схемі авторизації ОAuth 2.0 для відправки чеків покупцям на email.
Детальніше
технічні питання
Як інсталювати та увійти в робоче місце касира Cashalot?
Перед початком роботи з робочим місцем касира у Cashalot, необхідно спочатку завантажити та встановити додаток. Для цього перейдіть на, вже знайомий вам, сайт кабінету користувача...
Детальніше
технічні питання
Завантаження ліцензій ПРРО
При першому запуску ПРРО необхідно встановити та зберегти ліцензійний код, який захищає ПРРО від несанкціонованого використання. Ліцензія є індивідуальною для кожного ПРРО та закрі...
Детальніше
склад
Вимоги до заповнення файлу для імпорту номенклатури
Імпорт здійснюється із файлу Excel (формату .xls та .xlsx) або файлів формату .csv, що містять перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул, одиниця вимі...
Детальніше
Cashälot
в ефірі