Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 05.09.2023

06.09.2023
366

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.066) та Кабінета Cashalot.

Робота з касою (версія 1.00.066)

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Додано можливість встановлення нових розмірів шрифтів у шаблоні друкованої форми чеків. Налаштувати шаблон друкованої форми чеків можна у розділі Налаштування – Параметри чеків.
  2. Оптимізовано швидкодію відкриття розділу Відкладені чеки.
  3. Налаштовано відображення кнопок Розгорнути чек та Згорнути чек після переходу у вікно формування чека з іншого розділу.
  4. Відкориговано механізм зміни користувача у програмі.
  5. Відкориговано перехід між полями Картки номенклатури, до яких підключено довідники, за допомогою клавіш <Tab> та <Enter>..

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API Bridge:

  1. Відкоригована можливість використання налаштувань шаблона друкованої форми чеків при застосуванні оптимізованого режиму роботи API SPECIFICAPIMODE=2.
  2. Реалізовано додаткові контролі в API Cashalot на заповнення значень в структурі JSONGoodsLstData при спробі зареєструвати чек, який не містить дані про товар (послугу).

У оновленні Кабінета Cashalot:

Зручний вибір постачальника

Доопрацьовано механізм вибору постачальника для документа Надходження. Тепер можна обирати постачальника з Довідника контрагентів. Для цього перейдіть у розділ Склад, створіть новий або відкрийте збережений документ Надходження товарів та натисніть на іконку переходу до Довідника контрагентів у полі Постачальник. У довіднику можна знайти потрібного постачальника або ж швидко додати нового за допомогою кнопки Новий контрагент.

Нові можливості в Аналітиці по реалізованим товарам

У розділі Аналітика по реалізованим товарам додано нову колонку – Група. Колонка доступна для перегляду у табличній частині аналітики, а також при виконанні експорту в PDF та Excel.

Зміни в Аналітиці по Z-звітам

В табличну частину розділу Аналітика - Z-звіти додано окремі графи для відображення суми податку.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.07.23
У Кабінеті Cashalot новий корисний функціонал. Відтепер, переглядаючи відомості про товари у довіднику Номенклатура або інформацію про залишки товарів у розділі Склад – Залишки тов...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashӓlot 08.11.2022
У Кабінеті користувача Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати відображення довільних повідомлень у друкованій формі чеків. У розділі Всі каси – Налаштування додано пункт Довіл...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 05.09.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.066) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 15.12.2022
Не пропустіть важливі повідомлення Cashalot. Кабінет Cashalot інформуватиме вас про актуальні події: оновлення програми, закінчення терміну дії ліцензії, новини тощо.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 27.11.23
У модулі Склад додано новий розділ Рух товарів, який надає можливість аналізувати інформацію про рух товарів у господарських одиницях на певну дату або за обраний період.
Детальніше
Cashälot
в ефірі