Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 02.08.23

02.08.2023
431

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.063).

Робота з касою (версія 1.00.063)

Налаштовуйте вигляд друкованої форми чека

У розділі Налаштування – Параметри чеків додано налаштування Шаблон друкованої форми чеків, що містить опцію Налаштувати розмір шрифту та міжрядковий інтервал.

Якщо опцію встановлено, у розділі доступні додаткові поля: Розмір шрифту та Міжрядковий інтервал, у яких можна обрати відповідно розмір шрифту та/або міжрядковий інтервал для друкованої форми фіскального чека. Як буде виглядати друкована форма з новими параметрами, можна одразу переглянути у вікні розділу.

Якщо опцію Налаштувати розмір шрифту та міжрядковий інтервал вимкнено, для друку використовується шаблон за замовчуванням.

Доопрацьовано API з СОМ інтерфейсом:

  1. Відкориговано механізм перенесення готівки у касу при використанні API Cashalot.
  2. Відкориговано механізм відправки зареєстрованого чека на e-mail при використанні API Cashalot.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Відкориговано роботу ПРРО, у якому заборонено використання режиму "офлайн".
  2. Налаштовано відкриття зміни ключами, що мають однаковий ідентифікатор.
  3. У друкованій формі повного періодичного звіту у блоці Загальні підсумки розрахункових операцій по Z-звітах додано відображення фіскального номера Z-звіту.
  4. Оновлено механізм контролю облікових залишків товарів при додаванні їх у чек та виборі способу оплати.
  5. Відкориговано розрахунок суми Службової видачі при автозакритті зміни.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 22.06.2023
Налаштовуйте відправку чеків покупцям у SMS повідомленнях за допомогою провайдерів, які зручні для вас. Розширено перелік сервісів для відправки повідомлень, тепер можна налаштуват...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 01.03.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.055)
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 24.01.2024
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.075).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 04.07.2022
У Кабінеті Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати роботу з платіжним сервісом Monobank. У розділі Мій бізнес - Налаштування додано пункт Налаштування платіжного сервісу Monoba...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 09.05.24
Зручно відслідковуйте статус, а також дату та час його останнього оновлення, прямо у вікні детального перегляду документа! Крім того, для ще більшої зручності додано підказку щодо...
Детальніше
Cashälot
в ефірі