Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 14.06.2023

15.06.2023
341

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Налаштовуйте відправку чеків у SMS

Тепер можна налаштувати відправку чеків покупцям у SMS з використанням сервісу розсилки повідомлень TurboSMS.

Налаштування відправки чеків покупцям у SMS виконуються у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування господарських одиниць – Відправка SMS -повідомлень.

Зверніть увагу, у Cashalot припиняється підтримка роботи з сервісом AtomPark. Сервіс AtomPark не буде доступним для налаштування нових підключень. Користувачі, що вже мають налаштовану відправку SMS за допомогою AtomPark, зможуть  користатися цим сервісом до моменту зміни налаштувань.

Редагуйте номенклатуру зручніше

Швидко відкрити Картку номенклатури для редагування можна, натиснувши на рядку номенклатури лівою кнопкою миші.

Швидко переглядайте кількість номенклатури

У довіднику Номенклатура додано відображення загальної кількість номенклатури, що належить до обраного розділу: Еталон, Архівні, Всі та Нові.

Ми прагнемо до досконалості:

В розділі Аналітика відкориговано сортування записів реєстру Z-звіти за значенням колонок: Господарська одиниця, ПРРО та Касир.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 21.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.064).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 30.10.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.069) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 01.03.24
Відтепер Cashalot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб'єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у р...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 11.03.24
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.077) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
Cashälot
в ефірі