Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 30.05.2023

31.05.2023
206

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.058) та Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів

Зустрічайте оновлення: відтепер у Cashalot доступний автоматизований складський облік товарних запасів.

Багато наших користувачів очікувало на цей функціонал і, недаремно, у нових розділах модуля Склад можна створювати документи по надходженню, інвентаризації та списанню товарів, переглядати та контролювати залишки товарних запасів для кожної ГО суб'єкта господарювання.

Облік залишків товарів здійснюється автоматично у режимі «онлайн» на основі чеків продажу та видаткових чеків, зареєстрованих у ПРРО, а також на основі проведених документів про надходження та списання товарів.

Скористайтеся всіма перевагами обліку товарних запасів в Cashalot, переконайтеся як це зручно, до того ж безкоштовно! Активуйте режим пробного періоду уже зараз!

Ми з нетерпінням чекаємо на зворотний зв’язок, на ваші зауваження та пропозиції щодо вдосконалення складського обліку. З пропозиціями звертайтеся на лінію технічної підтримки (тел. +38 044 201 06 46, +38 067 201 06 46), або пишіть нам за допомогою функції Написати розробнику на офіційному сайті.

Важливо: облік товарних запасів здійснюється для номенклатури із типом Товар, що збережена у довіднику Номенклатура у розділі Еталонні. Картка товару обов'язково повинна містити інформацію про собівартість. Щоб розпочати автоматизований облік залишків, для товару необхідно створити та провести документ Надходження.

Зберігайте дані контрагентів-постачальників

Для зручного зберігання даних ваших постачальників у розділі Довідники користувача додано новий довідник Контрагенти. У довіднику можна зберігати дані юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Важливо: інформація, що зберігається у довіднику, необхідна для створення документів надходження товарів у розділі Склад. При використанні автоматизованого обліку товарних запасів заповнення довідника є обов'язковим.

Переглядайте залишки товару у довіднику Номенклатура

У Картці номенклатури додано вкладку Залишки. На вкладці можна переглянути залишки товару по кожній ГО. Щоб мати можливість переглядати залишки товару, у розділі Склад – Надходження для товару необхідно створити та провести документ Надходження.

Обирайте тип у Картці групи номенклатури

У Картці групи номенклатури додано поле Тип, у якому можна обрати значення: товар або послуга. Якщо значення обране, при заповненні Картки номенклатури після вибору групи автоматично встановиться значення у полі Тип.

Робота з касою (версія 1.00.058)

Контролюйте залишки товарів

Тримайте під контролем залишки товарів при роботі у ПРРО. Переглядайте список товарів, які є у залишку, та контролюйте стан залишків у кожній ГО у новому розділі Склад – Залишки товарів.

ПРРО взаємодіє з модулем Склад у Кабінеті Cashalot, всі залишки товарів синхронізуються автоматично при продажу товарів у режимі «онлайн». Також ПРРО отримує інформацію про надходження та списання товарів із Кабінету.

Щоб контролювати та переглядати залишки товарів у ПРРО, у Кабінеті користувача активуйте пробний безкоштовний період для розділу Склад та переконайтеся, що активовано опцію Здійснювати облік товарів у розділі Склад – Налаштування (опція встановлюється автоматично після активації пробного періоду).

Залишки відображаються лише для товарів, які присутні у довіднику Номенклатура у ПРРО, перед переглядом/оновленням залишків рекомендуємо виконати синхронізацію довідника Номенклатура.

Переглянути докладну інформацію про залишок товару також можна по натисканню іконки Залишок товару у рядку відповідного товару в довіднику Номенклатура та в розділі Склад – Залишки товарів. Іконка активна у разі отримання даних про залишок товару з Кабінету користувача.

Контролюйте залишки товарів при формуванні чека

У вікні формування чека додано кнопку Оновити залишки. По натисканню кнопки виконується отримання даних про залишки товарів з Кабінету користувача.

Також, реалізовано оновлення даних про залишки товарів при виборі форми оплати чека (лише по тих товарах, що присутні у чеку).

Якщо у чек додано товар у кількості, що перевищує залишок, буде виведено відповідну підказку, кількість такого товару у чеку позначається червоною рамкою.

Оновлення інформації про залишки можливо лише для товарів, які присутні у довіднику Номенклатура у ПРРО, та за умови активації опції Здійснювати облік товарів у Кабінеті користувача, у розділі Склад – Налаштування.

Зберігайте інформацію про залишки товарів

Зберігайте дані про залишки товарів у файлі формату .xlsx, натиснувши кнопку Експорт у розділі Склад – Залишки товарів. Зберігаються дані для товарів, що відповідають параметрам відбору, встановленим у верхній частині сторінки розділу.

Також, можна зберегти дані про залишки певного товару по натисканню кнопки Експорт у вікні Залишок товару, при перегляді залишку товару в довіднику Номенклатура та в розділі Склад – Залишки товарів.

Керуйте знижками

Реалізовано запам'ятовування обраного виду знижки Знижка на суму або Відсоткова знижка при встановленні знижки на суму чека. Обраний вид знижки зберігається у наступних сеансах роботи з ПРРО.

Додавайте дані з термінальних сліп-чеків

Для способів оплати Картка та Комбінована оплата додано можливість вводити дані з термінальних сліп-чеків.

При виборі способу оплати Картка або Комбінована оплата відображається кнопка Відкрити дані про оплату. По натисканню на кнопку для заповнення доступні додаткові поля:

 • Ідентифікатор еквайра;
 • Ідентифікатор термінала;
 • Сума;
 • ЕПЗ;
 • Платіжна система;
 • Код авторизації;
 • RRN;
 • Чек №;
 • Дата і час транзакції.

Додаткові поля необов’язкові для заповнення.

Вказані додаткові дані про оплату відображаються у друкованій формі чеків продажу та видаткових чеків. Незаповнені поля у друкованих формах чеків не відображаються.

Заповнюйте картки номенклатури зручніше

При обранні значення у полі Група у Картці номенклатури реалізовано автоматичне заповнення полів:

 • Тип;
 • ПДВ та лiтера;
 • Акцизний податок та лiтера;
 • Одиниця виміру.

Поля заповнюються даними, зазначеними для обраної групи товарів/послуг, відповідно до налаштувань, отриманих з Кабінета користувача.

Використовуйте POS-термінали

Реалізовано можливість для підключення POS-терміналів по протоколу BPOS1. Додано налаштування підключення POS-термінала по протоколу BPOS1-(USB/СОМ) та BPOS1-(LAN) у розділі Налаштування – Додаткове обладнання – POS-термінали.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом

Відкориговано механізм закриття зміни в режимі «офлайн» за допомогою API CОМ (Bridge) або Драйверу для BAS, якщо зміна вже була закрита у програмі ПРРО Cashalot.

Ми прагнемо до досконалості:

 1. Доопрацьовано можливість використання ключів КЕП у форматі .pfx.
 2. Доопрацьовано механізм копіювання фіскального номера чека у реєстрі Історія операцій.
 3. Оптимізовано швидкість роботи з довідником Номенклатура, що містить значну кількість записів.
 4. Налаштовано отримання інформації про реєстрацію чека Службового внесення у разі нестабільного інтернет-з’єднання при відкритті зміни.
 5. У розрахунковій області при формуванні Видаткового чека змінено назву поля Сума до сплати, грн на Сума повернення, грн.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Cashälot
в ефірі