Платіжний сервіс LiqPay в Cashalot

13.01.2023
838

У програмному РРО Cashalot реалізовано можливість здійснювати оплату за допомогою платіжного сервісу LiqPay.

Для використання платіжного сервісу необхідно попередньо виконати відповідні налаштування у розділі Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс LiqPay.Для активації платіжного сервісу вам необхідно отримати публічний та приватний ключ у бізнес-кабінеті LiqPay та вказати їх у відповідні поля налаштувань.Після завантаження налаштувань з Кабінету буде доступна форма оплати LiqPay у робочому місці касира.За допомогою сервісу формується посилання на рахунок, який клієнт оплачує банківською карткою, перейшовши за посиланням, що можна відправити клієнту на електронну адресу, у Приват24 або у SMS-повідомленні.

Клієнт може оплатити рахунок безпосередньо під час формування чека або згодом, але не пізніше закінчення терміну дії рахунка, що визначається у налаштуваннях розділу Кабінета Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс LiqPay.

Чеки, що очікують сплати рахунка у платіжному сервісі, зберігаються у реєстрі Відкладені чеки. Для таких чеків у реєстрі доступна операція Перевірити стан рахунку.Після оплати рахунка чек може бути зареєстрований у ДПС.
 

Cashälot
в ефірі