Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 01.12.2022

01.12.2022
370

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot.

Ваш акаунт під надійним захистом

Використовуйте додатковий рівень перевірки даних при авторизації у Кабінеті користувача. Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за допомогою Google Authenticator. Використання двофакторної автентифікації надає додатковий рівень безпеки та більш надійний захист інформації.

Нові користувачі можуть підключити Google Authenticator у 3 кроки, виконуючі підказки у формі реєстрації користувача Кабінета:

  1. Завантажити та встановити додаток Google Authenticator на мобільному телефоні.
  2. За допомогою встановленого Google Authenticator зчитайте тимчасовий QR-код, який буде відображено на сторінці у Кабінета користувача.
  3. Для автентифікації у Кабінеті користувача ввести відображений у Google Authenticator код доступу.

Всі існуючі користувачі можуть встановити або вимкнути налаштування двофакторної автентифікації у будь-який зручний час в розділі Налаштування – Двофакторна аутентифікація.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Доопрацьовано автоматичне заповнення поля Собівартість товару/послуги, грн на основі значення поля Ціна продажу, грн при додаванні ціни у картці Номенклатура - Нова ціна.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 12.01.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.052) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 05.09.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.066) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 15.12.2022
Не пропустіть важливі повідомлення Cashalot. Кабінет Cashalot інформуватиме вас про актуальні події: оновлення програми, закінчення терміну дії ліцензії, новини тощо.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.02.24
Додали новий метод, що надає можливість синхронізації номенклатури у Кабінеті користувача з вашими обліковими системами. Докладно про використання методу можна дізнатися у описі сп...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 24.01.2024
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.075).
Детальніше
Cashälot
в ефірі