Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 01.12.2022

01.12.2022
445

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot.

Ваш акаунт під надійним захистом

Використовуйте додатковий рівень перевірки даних при авторизації у Кабінеті користувача. Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за допомогою Google Authenticator. Використання двофакторної автентифікації надає додатковий рівень безпеки та більш надійний захист інформації.

Нові користувачі можуть підключити Google Authenticator у 3 кроки, виконуючі підказки у формі реєстрації користувача Кабінета:

  1. Завантажити та встановити додаток Google Authenticator на мобільному телефоні.
  2. За допомогою встановленого Google Authenticator зчитайте тимчасовий QR-код, який буде відображено на сторінці у Кабінета користувача.
  3. Для автентифікації у Кабінеті користувача ввести відображений у Google Authenticator код доступу.

Всі існуючі користувачі можуть встановити або вимкнути налаштування двофакторної автентифікації у будь-який зручний час в розділі Налаштування – Двофакторна аутентифікація.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Доопрацьовано автоматичне заповнення поля Собівартість товару/послуги, грн на основі значення поля Ціна продажу, грн при додаванні ціни у картці Номенклатура - Нова ціна.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 17.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.048).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 05.09.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.066) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 28.07.23
Додавайте зображення товару у картку Номенклатури. Щоб додати малюнок натисніть поле у лівому верхньому куті картки номенклатури та оберіть файл з зображенням товару.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 22.06.2023
Налаштовуйте відправку чеків покупцям у SMS повідомленнях за допомогою провайдерів, які зручні для вас. Розширено перелік сервісів для відправки повідомлень, тепер можна налаштуват...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 02.05.24
Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень! Що чекає на вас у цій версії?
Детальніше
Cashälot
в ефірі