Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 03.02.2023

06.02.2023
435

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.053).

Налаштовуйте відображення додаткових реквізитів у чеку

У розділі меню Налаштування додано новий підрозділ налаштувань Параметри чеків.

У новому підрозділі можна налаштувати відображення додаткових параметрів у друкованій формі чеків.

Функції підрозділу будуть розширюватись у наступних оновленнях програми.

Друкуйте загальну суму знижки у чеку

Додано можливість налаштувати відображення загальної суми знижки у чеку.

Для цього, у розділі меню Налаштування – Параметри чеків оберіть ГО, для якої необхідно виконати налаштування, та увімкніть перемикач Відображати загальну суму знижки.

Якщо перемикач увімкнено, у друкованій формі чеків відображатиметься додатковий реквізит із назвою «Сума знижки», якщо у чеку є хоча б одна позиція зі знижкою. Якщо жодної знижки у чеку нема – реквізит не відображається.

Переглядайте зображення логотипів

Відображення логотипів переміщено у новий розділ Налаштування – Параметри чеків.

Нагадуємо, налаштувати відображення логотипів у чеках можна у Кабінеті користувача, у розділі Мій бізнес – Налаштування – Логотипи в чеках.

Переглядайте чеки післяплати для товарів, реалізованих через інтернет

Реалізовано можливість обирати значення Післяплата (Інтернет-продаж) у полі фільтру Вид оплати розділу Історія операцій.

При виборі виду оплати Післяплата (Інтернет-продаж) для перегляду доступна інформація про фіскальні чеки, що були зареєстровані з формою оплати Післяплата та способом оплати Інтернет-продаж.

Налаштовуйте пошту для відправки чеків на Email покупців

У розділі Налаштування – Загальні налаштування – Господарська одиниця налаштувати поштове з'єднання тепер можна на окремій вкладці Налаштування пошти.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Відкориговано створення QR-коду для оплати фіскальних чеків продажу/повернення.
  2. Відкориговано роботу з POS-терміналом ПриватБанку.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 10.10.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.068) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 20.11.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.051) та м...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 16.02.2023
Заповнюйте реквізити товарів правильно. Додано контроль на обов’язкове заповнення поля Код УКТЗЕД у картці номенклатури для підакцизних товарів.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 28.07.23
Додавайте зображення товару у картку Номенклатури. Щоб додати малюнок натисніть поле у лівому верхньому куті картки номенклатури та оберіть файл з зображенням товару.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 08.11.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.070) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
Cashälot
в ефірі