Вийшло оновлення Cashalot 08.07.24

09.07.2024
14

Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень ПРРО Cashalot (версія 1.00.082). Що чекає на вас у цій версії?

Робота з касою (версія 1.00.082)

Імпорт чеків з excel-файлу

Потрібно створити багато чеків, але робити це вручну не дуже зручно. Гарна новина! Тепер ви можете імпортувати вже готовий файл з чеками у розділі «Відкладені чеки». Для цього натисніть кнопку «Імпорт» і завантажте файл у форматі  *.xls або *.xlsx.

Експорт Z-звіту

Завантажуйте одразу декілька Z-звітів на свій комп’ютер. Просто оберіть потрібні документи у розділі «Денні звіти» і натисніть іконку експорту. Готово! Усі обрані звіти завантажено окремими PDF файлам.

Доопрацювання Драйвера для BAS і API з COM інтерфейсом:

Легко керуйте податковими ставками в Cashalot API Provider, коли використовуєте протокол Марія-304. Тепер у блоці налаштувань та керування податковими групами є колонка «Літера ПДВ», яка визначає літеру для встановленої податкової ставки: А, Б, В, Г, Д ,Е , Ж та З.

Щоб налаштувати літеру акцизного податку, встановіть прапорець у колонці «Підакцизний» та оберіть потрібну літеру зі списку.

Інші приємності:

  • Cashalot тепер підтримує сервісні POS термінали від Приватбанку!
  • Зручно налаштовуйте порядок розташування колонок в таблицях.
  • Покращений дизайн кнопок оплати у розрахунковій області робочого місця касира.
  • Легко ідентифікуйте програму Cashalot в панелі задач!

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 26.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.074).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 13.06.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.060)
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 20.11.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.051) та м...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashӓlot 08.11.2022
У Кабінеті користувача Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати відображення довільних повідомлень у друкованій формі чеків. У розділі Всі каси – Налаштування додано пункт Довіл...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot 28.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення мобільного застосунку Cashalot.
Детальніше
Cashälot
в ефірі