Вийшло оновлення Cashalot 29.05.24

29.05.2024
72

Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень Кабінета Cashalot. Що чекає на вас у цій версії?

Еквайринг від ПриватБанку

Підключайте мобільний еквайринг від ПриватБанку в кабінеті Cashalot. Що для цього необхідно?

  • Бути клієнтом ПриватБанку.
  • Мати встановлені мобільні застосунки: Термінал і Cashalot.

Щоб налаштувати мобільний еквайринг, просто скопіюйте токен в кабінеті користувача Терміналу та збережіть його в кабінеті Cashalot (розділ «Налаштування» > «Мобільний еквайринг ПриватБанк»).

Збережіть налаштування та відскануйте QR-код, за допомогою вашого мобільного пристрою. Для цього в застосунку Cashalot перейдіть в розділ «Налаштування» > «Термінал». Оберіть тип конфігурації «Додаток «Термінал» від ПриватБанк» і відскануйте код.

Мобільний еквайринг успішно під’єднано! Тепер приймайте оплату карткою зручно та швидко просто через свій мобільний пристрій.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 22.06.2023
Налаштовуйте відправку чеків покупцям у SMS повідомленнях за допомогою провайдерів, які зручні для вас. Розширено перелік сервісів для відправки повідомлень, тепер можна налаштуват...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 12.01.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.052) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 08.11.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.070) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
технічні питання
Двофакторна автентифікація у Кабінеті Cashalot
Використовуйте додатковий рівень перевірки даних під час авторизації у Кабінеті користувача. Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за доп...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
Cashälot
в ефірі