Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 17.10.2022

20.10.2022
358

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.048).

Працюйте з поштовими провайдером Gmail та Office 365 за протоколом ОAuth 2.0

Реалізовано можливість налаштовувати роботу з поштовими провайдерами Gmail та Office 365 за захищеним протоколом ОAuth 2.0 для відправки чеків вашим клієнтам.

Для здійснення авторизації за даним протоколом у розділі Налаштування – Загальні налаштування – Налаштування пошти додано відповідні кнопки Google та Office 365.

Для виконання налаштувань у полі Email вкажіть електронну адресу та натисніть одну з кнопок Google або Office 365 (залежно від провайдера, що використовується), після чого буде виконано аутентифікацію користувача на сервері обраного поштового провайдера.

Зберігайте чек у PDF

Реалізовано можливість зберігати зареєстрований чек у форматі PDF для подальшого використання. Завантажити PDF-файл з чеком можна по натисканню кнопки Зберегти чек, що доступна:

  • у вікні робочого місця касира після реєстрації чека;
  • у реєстрі Історія операцій;
  • у вікнах перегляду Фіскального чека та Видаткового чека у реєстрі Історія операцій.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Додано можливість вводити скопійований параметр товару/послуги (артикул, назву, штрих-код) за допомогою команди контекстного меню у полі пошуку товару/послуги при формуванні чека.
  2. Обмежено максимальну кількість символів, що можна вводити у полі пошуку товарів у вікні формування чеків, до 128.
  3. Налаштовано виконання закриття зміни при використанні POS термінала Printec.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом:

  1. Реалізовано можливість збереження чеків у форматі PDF при використанні АРІ СОМ та драйверу Cashalot для BAS.
  2. Реалізовано можливість налаштовувати роботу з поштовим провайдером Gmail та Office 365 за протоколом ОAuth 2.0 для відправки повідомлень при використанні АРІ СОМ та драйверу Cashalot для BAS.
     
Cashälot
в ефірі