Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 25.09.23

26.09.2023
271

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.067).

Робота з касою (версія 1.00.067)

Налаштовуйте відображення позицій у чеку

У розділі Налаштування - Параметри чеків додано налаштування Відображення товарів в чеку. Якщо перемикач Відображати окремими позиціями активований, номенклатура з однаковим артикулом і найменуванням, додана у чек, відображатиметься у вікні формування чека та у друкованій формі чека окремими позиціями.

За замовчуванням перемикач Відображати окремими позиціями вимкнений.

Додаткові дані у чеку при оплаті карткою

У друкованих формах фіскальних та видаткових чеків реалізовано відображення додаткових написів для реквізитів, які відображаються при оплаті карткою через підключений POS-термінал або заповнюються вручну у вікні формування чека:

  • Еквайр - містить дані еквайра;
  • Вид операції - містить значення "Оплата" (у фіскальному чеку) або "Повернення" (у видатковому чеку);
  • Платіжна система - містить назву платіжної системи.

Також, назву реквізиту Чек змінено на Чек №, реквізити з назвою Дата і Час об’єднано у один реквізит - Дата та час.

Стабільна робота за будь-яких обставин

Вдосконалено механізм переведення до ПРРО Cashalot режиму "офлайн" при отриманні від серверу ФСКО повідомлення про неможливість перевірки стану сертифіката підписувача чека та нестабільної роботи сервісів OCSP надавачів КНЕДП.

У такому випадку буде запропоновано здійснити перехід у режим "офлайн", незалежно від режиму роботи користувача - як при роботі з ПРРО Cashalot, так і для інтеграційних рішень.

Перевірка можливості повернення ПРРО Cashalot в режим "онлайн" буде здійснюватися автоматично з часовим інтервалом у 15 хвилин.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Доопрацьовано алгоритм видалення номенклатури, для якої здійснюється складський облік. Додано можливість видалення номенклатури, обліковий залишок якої дорівнює 0.
  2. Налаштовано відображення відповідної дати у вікні календаря при виборі сталого періоду: "Сьогодні", "Вчора", "Поточний тиждень" тощо.
  3. Відкориговано збереження чека у PDF у розділі Історія операцій.
  4. Налаштовано перехід у режим "офлайн" у разі, якщо не було отримано відповіді від ФСКО при попередньому завершенні сеансу роботи без закриття зміни.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API Bridge:

  1. Відкориговано відображення повідомлень при роботі з інтеграційним плагіном та використанням оптимізованого режиму роботи API Cashalot SPECIFICAPIMODE=2.
  2. Доопрацьовано механізм реєстрації фіскального чека при використанні оптимізованого режиму роботи API Сashalot SPECIFICAPIMODE=2.
  3. Налаштовано відображення коду УКТЗЕД та штрихкоду акцизної марки у чеках, що сформовані з використанням інтеграційного плагіна.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 06.02.2023
Пропонуйте покупцям додаткові товари/послуги, що доповнюють основний товар як аксесуари або корисні послуги та утворюють з ним комплект.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 14.06.2023
Налаштування відправки чеків покупцям у SMS виконуються у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування господарських одиниць – Відправка SMS -повідомлень.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashӓlot 29.06.2022
У розділах Мій бізнес та Всі каси реалізовано Майстер, що спрощує реєстрацію нових ГО та ПРРО. Майстер допоможе додати відомості про нові ГО та ПРРО, автоматично заповнити та відпр...
Детальніше
технічні питання
Двофакторна автентифікація у Кабінеті Cashalot
Використовуйте додатковий рівень перевірки даних під час авторизації у Кабінеті користувача. Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за доп...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 21.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.064).
Детальніше
Cashälot
в ефірі