Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 25.09.23

26.09.2023
188

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.067).

Робота з касою (версія 1.00.067)

Налаштовуйте відображення позицій у чеку

У розділі Налаштування - Параметри чеків додано налаштування Відображення товарів в чеку. Якщо перемикач Відображати окремими позиціями активований, номенклатура з однаковим артикулом і найменуванням, додана у чек, відображатиметься у вікні формування чека та у друкованій формі чека окремими позиціями.

За замовчуванням перемикач Відображати окремими позиціями вимкнений.

Додаткові дані у чеку при оплаті карткою

У друкованих формах фіскальних та видаткових чеків реалізовано відображення додаткових написів для реквізитів, які відображаються при оплаті карткою через підключений POS-термінал або заповнюються вручну у вікні формування чека:

  • Еквайр - містить дані еквайра;
  • Вид операції - містить значення "Оплата" (у фіскальному чеку) або "Повернення" (у видатковому чеку);
  • Платіжна система - містить назву платіжної системи.

Також, назву реквізиту Чек змінено на Чек №, реквізити з назвою Дата і Час об’єднано у один реквізит - Дата та час.

Стабільна робота за будь-яких обставин

Вдосконалено механізм переведення до ПРРО Cashalot режиму "офлайн" при отриманні від серверу ФСКО повідомлення про неможливість перевірки стану сертифіката підписувача чека та нестабільної роботи сервісів OCSP надавачів КНЕДП.

У такому випадку буде запропоновано здійснити перехід у режим "офлайн", незалежно від режиму роботи користувача - як при роботі з ПРРО Cashalot, так і для інтеграційних рішень.

Перевірка можливості повернення ПРРО Cashalot в режим "онлайн" буде здійснюватися автоматично з часовим інтервалом у 15 хвилин.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Доопрацьовано алгоритм видалення номенклатури, для якої здійснюється складський облік. Додано можливість видалення номенклатури, обліковий залишок якої дорівнює 0.
  2. Налаштовано відображення відповідної дати у вікні календаря при виборі сталого періоду: "Сьогодні", "Вчора", "Поточний тиждень" тощо.
  3. Відкориговано збереження чека у PDF у розділі Історія операцій.
  4. Налаштовано перехід у режим "офлайн" у разі, якщо не було отримано відповіді від ФСКО при попередньому завершенні сеансу роботи без закриття зміни.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API Bridge:

  1. Відкориговано відображення повідомлень при роботі з інтеграційним плагіном та використанням оптимізованого режиму роботи API Cashalot SPECIFICAPIMODE=2.
  2. Доопрацьовано механізм реєстрації фіскального чека при використанні оптимізованого режиму роботи API Сashalot SPECIFICAPIMODE=2.
  3. Налаштовано відображення коду УКТЗЕД та штрихкоду акцизної марки у чеках, що сформовані з використанням інтеграційного плагіна.
Cashälot
в ефірі