Продаж товару/послуги без створення картки номенклатури в Cashalot

04.10.2022
998

У ПРРО Cashalot реалізовано можливість додавання у чек товару або послуги без попереднього створення картки номенклатури. Касир може додати у чек товар або послугу за назвою та вручну вказати значення ціни, кількості товару чи послуги, за потреби знижку.

Щоб виконати такі налаштування, в кабінеті Cashalot у розділі Всі каси оберіть господарську одиницю, далі натисніть кнопку Налаштування та оберіть Продаж без картки номенклатури та по вільній цініОберіть ПРРО для якого слід виконати налаштування.

Активуйте опцію Продаж без створення картки номенклатури

Зверніть увагу, що для такого ПРРО буде автоматично активовано опцію Продаж за вільною ціною.

Збережіть виконані налаштування.Виконані налаштування будуть застосовані при наступному відкритті зміни на вказаному ПРРО.

У робочому місці касира для додавання товару чи послуги у чек без збереження картки номенклатури у вікні формування чека введіть назву товару послуги та натисніть кнопку Додати без створення картки номенклатури.У вікні, що відкриється, заповніть додаткові реквізити товару чи послуги, необхідні для формування фіскального чека. Натисніть кнопку Підтвердити.Введіть потрібну кількість та знижку за потреби.

Зареєструйте чек, обравши зручну форму оплати.