Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 04.07.2022

04.07.2022
768

Кабінет Cashalot

Налаштовуйте використання інтернет-еквайрингу

У Кабінеті Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати роботу з платіжним сервісом Monobank. У розділі Мій бізнес - Налаштування додано пункт Налаштування платіжного сервісу Monobank.

Для налаштування роботи з платіжним сервісом необхідно обрати назву господарської одиниці, вказати авторизаційний токен для підключення до платіжного сервісу та обирати період часу, протягом якого буде діяти сформований рахунок.

Перед налаштуванням перевірте чи відкрито у вас рахунок у Monobank та чи підключено послуги еквайрингу. Важливо, авторизаційний токен необхідно отримати у особистому кабінеті Monobank https://fop.monobank.ua.

За наявності відповідних налаштувань у розділі Мій бізнес – Налаштування відправки чека в SMS посилання на рахунок платіжного сервісу Monobank ви можете відправляти покупцям у SMS повідомленнях.


Робота з касою (версія 1.00.044)

Використовуйте інтернет-еквайринг

Здійснюйте оплату та повертайте кошти за допомогою платіжного сервісу Monobank

Для використання платіжного сервісу у ПРРО необхідно попередньо виконати відповідні налаштування у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування платіжного сервісу Monobank у Кабінеті Cashӓlot. Після завантаження налаштувань з Кабінету у ПРРО буде доступна форма оплати Monobank.

За допомогою сервісу формується посилання на рахунок, який клієнт може оплатити банківською карткою через QR-код, або, перейшовши за посиланням, яке можна відправити клієнту на електронну адресу або у SMS-повідомленні (за наявності відповідних налаштувань у ПРРО Налаштування – Загальні налаштування – Налаштування пошти та у Кабінеті Cashӓlot у розділі Мій бізнес – Налаштування відправки чека в SMS). 

Клієнт може оплатити рахунок безпосередньо при формуванні чека, або згодом, але не пізніше закінчення терміну дії рахунку, що визначається у налаштуваннях розділу Кабінета Мій бізнес – Налаштування – Налаштування платіжного сервісу Monobank.

Чеки, що очікують сплати рахунку у платіжному сервісі, зберігаються у реєстрі Відкладені чеки. Для таких чеків у реєстрі доступна операція Перевірити стан рахунку. Після здійснення оплати рахунку чек може бути зареєстрований у ДПС.


Використовуйте POS-термінали 

Реалізовано можливість використання POS-термінала ПриватБанку з операційною системою Android при оплаті товарів карткою. Детально про налаштування дивіться у довідці до ПРРО Cashӓlot.


Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом

1. Додано можливість при використанні драйвера для BAS вказувати додаткові параметри по транзакції POS-термінала для виконання безготівкового розрахунку.

 • TerminalID – код термінала;
 • ApprovalCode – код підтвердження;
 • RRN – РРН транзакції;
 • IssuerName – платіжна система;
 • PAN – номер картки;
 • TransactionDate – дата транзакції;
 • SignVerif – електронний підпис;
 • AcquireName – термінал;
 • InvoiceNumber – номер чека;
 • ParentRRN – РРН транзакції чека, по якому здійснено повернення.

  Більш детально дивіться у специфікації.

2. Доопрацьовано алгоритм розрахунку сум чека з використанням параметру PriceIncludeVAT=0 у API з СОМ інтерфейсом та Драйверу для BAS.


Ми прагнемо до досконалості:

 1. Доопрацьовано механізм передачі пакета офлайн-сесії на ФСКО у випадку нестабільного інтернет-з’єднання.
 2. Доопрацьовано відображення числового значення кількості у табличній частині «Акта про видачу коштів при поверненні» у розділі Касові документи.
   

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 24.01.2024
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.075).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 10.10.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.068) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 02.08.2022
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.045). Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 18.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.073).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 25.09.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.067).
Детальніше
Cashälot
в ефірі