Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 04.07.2022

04.07.2022
623

Кабінет Cashalot

Налаштовуйте використання інтернет-еквайрингу

У Кабінеті Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати роботу з платіжним сервісом Monobank. У розділі Мій бізнес - Налаштування додано пункт Налаштування платіжного сервісу Monobank.

Для налаштування роботи з платіжним сервісом необхідно обрати назву господарської одиниці, вказати авторизаційний токен для підключення до платіжного сервісу та обирати період часу, протягом якого буде діяти сформований рахунок.

Перед налаштуванням перевірте чи відкрито у вас рахунок у Monobank та чи підключено послуги еквайрингу. Важливо, авторизаційний токен необхідно отримати у особистому кабінеті Monobank https://fop.monobank.ua.

За наявності відповідних налаштувань у розділі Мій бізнес – Налаштування відправки чека в SMS посилання на рахунок платіжного сервісу Monobank ви можете відправляти покупцям у SMS повідомленнях.


Робота з касою (версія 1.00.044)

Використовуйте інтернет-еквайринг

Здійснюйте оплату та повертайте кошти за допомогою платіжного сервісу Monobank

Для використання платіжного сервісу у ПРРО необхідно попередньо виконати відповідні налаштування у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування платіжного сервісу Monobank у Кабінеті Cashӓlot. Після завантаження налаштувань з Кабінету у ПРРО буде доступна форма оплати Monobank.

За допомогою сервісу формується посилання на рахунок, який клієнт може оплатити банківською карткою через QR-код, або, перейшовши за посиланням, яке можна відправити клієнту на електронну адресу або у SMS-повідомленні (за наявності відповідних налаштувань у ПРРО Налаштування – Загальні налаштування – Налаштування пошти та у Кабінеті Cashӓlot у розділі Мій бізнес – Налаштування відправки чека в SMS). 

Клієнт може оплатити рахунок безпосередньо при формуванні чека, або згодом, але не пізніше закінчення терміну дії рахунку, що визначається у налаштуваннях розділу Кабінета Мій бізнес – Налаштування – Налаштування платіжного сервісу Monobank.

Чеки, що очікують сплати рахунку у платіжному сервісі, зберігаються у реєстрі Відкладені чеки. Для таких чеків у реєстрі доступна операція Перевірити стан рахунку. Після здійснення оплати рахунку чек може бути зареєстрований у ДПС.


Використовуйте POS-термінали 

Реалізовано можливість використання POS-термінала ПриватБанку з операційною системою Android при оплаті товарів карткою. Детально про налаштування дивіться у довідці до ПРРО Cashӓlot.


Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом

1. Додано можливість при використанні драйвера для BAS вказувати додаткові параметри по транзакції POS-термінала для виконання безготівкового розрахунку.

 • TerminalID – код термінала;
 • ApprovalCode – код підтвердження;
 • RRN – РРН транзакції;
 • IssuerName – платіжна система;
 • PAN – номер картки;
 • TransactionDate – дата транзакції;
 • SignVerif – електронний підпис;
 • AcquireName – термінал;
 • InvoiceNumber – номер чека;
 • ParentRRN – РРН транзакції чека, по якому здійснено повернення.

  Більш детально дивіться у специфікації.

2. Доопрацьовано алгоритм розрахунку сум чека з використанням параметру PriceIncludeVAT=0 у API з СОМ інтерфейсом та Драйверу для BAS.


Ми прагнемо до досконалості:

 1. Доопрацьовано механізм передачі пакета офлайн-сесії на ФСКО у випадку нестабільного інтернет-з’єднання.
 2. Доопрацьовано відображення числового значення кількості у табличній частині «Акта про видачу коштів при поверненні» у розділі Касові документи.
   
Cashälot
в ефірі