Зміна адреси ГО: чи скасовувати реєстрацію ПРРО?

09.07.2024
35

У разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), здійснюється перереєстрація ПРРО. Для перереєстрації подається заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F1316605) з позначкою «Перереєстрація». Це передбачено п. 8 розд. ІІ Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 р. № 317. 

При цьому, фіскальний номер ПРРО не змінюється у разі його перереєстрації та зберігається за ПРРО до дати його скасування. Зміна ПРРО незалежно від їх виробників та/або зміна господарської одиниці не потребують скасування реєстрації ПРРО. 

Про це інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області. 

Також читайте матеріали Зміни по ГО за ф. 20-ОПП: як подати ф. № 1-ПРРО? та Скасування реєстрації ПРРО

Інші новини

13.12.2023
До уваги користувачів ПРРО, які використовують Київстар
ДПС звертає увагу користувачів ПРРО, які для зв’язку з фіскальним сервером ДПС використовують Київстар, що до відновлення його стабільної роботи можна перейти у режим офлайн.
Детальніше
19.09.2023
СГ здійснює діяльність у сфері надання послуг таксі: що з РРО/ПРРО?
ДПСУ надала роз’яснення СГ щодо законодавства у сфері здійснення розрахунків при надані послуг (в т.ч. послуг таксі).
Детальніше
13.05.2024
У фіскальному чеку порушена послідовність нумерації рядків передбачена наказом МФУ: що з відповідальністю?
Чи застосовується відповідальність до СГ, у т. ч. ФОП - єдинника, якщо фіскальний чек містить всі обов’язкові реквізити, однак порушена послідовність нумерації рядків, передбачена...
Детальніше
20.11.2023
Застосування РРО/ПРРО у разі здійснення посередницьких послуг
ФОП - платники єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами зобов’язані при провадженні своєї госпо...
Детальніше
11.09.2023
Чи має право підприємство зберігати кошти у сейфі поруч з РРО та/або ПРРО?
Якщо підприємство не має можливості зберігати всю суму готівкових коштів у ящику РРО та/або окремих моделей ПРРО, то частину готівки можна зберігати в сейфі, але за певних умов.
Детальніше
Cashälot
в ефірі