Функції старшого касира у разі застосування ПРРО

29.01.2024
382

На даний час при використанні програмного РРО (далі - ПРРО) дозволяється здійснювати вхід та працювати тільки тим касирам, яких суб’єкт господарювання зазначив у Повідомленні про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира (ідентифікатор форми - J/F1391802).  

Зверніть увагу! У разі відкриття зміни на ПРРО одним касиром, інший касир не може здійснити вхід на такий ПРРО.  

Функція старшого касира полягає у тому, щоб у разі незакриття зміни касиром та/або неможливістю виконати закриття зміни на такому ПРРО, зайти у вже відкриту зміну іншим касиром та здійснити її закриття.  

Про це нагадали податківці ДПС у Луганській області. 

Користувачі ПРРО Cashalot можуть з легкістю подати до ДПС Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира. 

Нагадаємо, для того, щоб подати до ДПС Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира, в Кабінеті Cashalot, необхідно в розділі Документи створити новий документ - Повідомлення про надання КЕП для ПРРО (ф. №5-ПРРО), рис.1. 


Рис.1 

У вікні «Список сертифікатів» вибрати сертифікат касира для автоматичного додавання до Повідомлення (ф. №5-ПРРО). Після чого у табличній частині автоматично відображаються дані обраного сертифікату із типом підпису «Касир». 

Для відправки до ДПСУ документ необхідно підписати і відправити (рис. 2):  


Рис. 2 

Відправлений документ буде відображено у розділі Документи, і як підтвердження ви отримаєте у відповідь квитанцію про реєстрацію вказаних сертифікатів.

Інші новини

21.03.2023
Поновлення втраченого реєстраційного посвідчення РРО
Як діяти СГ у разі втрати реєстраційного посвідчення? Докладніше - у нашому матеріалі.
Детальніше
26.08.2022
Зберігання коштів у сейфі поруч з РРО та/або ПРРО: чи можливе?
Чи можна частину готівки зберігати у сейфі, якщо немає можливості всю суму тримати в ящику РРО або ПРРО?
Детальніше
22.06.2023
СГ має магазин та кафетерій в одній будівлі, але різних приміщеннях: скільки ліцензій на торгівлю алкоголем отримувати?
Чи потрібно отримувати окремі ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі, але в ок...
Детальніше
15.11.2023
Інтеграція Cashalot із «Новою поштою»
У програмному РРО Cashalot реалізовано можливість реєстрації чеків після отримання посилки покупцем на «Новій пошті». Так, завдяки інтеграції, користувачі Cashalot можуть зручно ре...
Детальніше
07.03.2024
Скасування реєстрації РРО у разі переходу на ПРРО
Чи необхідно скасовувати реєстрацію РРО, у разі коли СГ планує перейти на використання ПРРО?
Детальніше
Cashälot
в ефірі