Щодо використання СГ апаратного РРО та програмного РРО

15.06.2023
280

Законодавчо не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання наряду з апаратним програмного реєстратора розрахункових операцій (далі - ПРРО).

СГ самостійно, виходячи з власних потреб, обирає вид РРО (програмний чи апаратний), засобами якого має намір здійснювати реєстрацію розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Важливо! У разі, якщо СГ приймає рішення використовувати ПРРО замість апаратного РРО, реєстрацію апаратного РРО необхідно скасувати.

Про це повідомили податківці ДПС у Дніпропетровській області. 

Розробник Linkos Group пропонує користувачам чудову альтернативу звичайним РРО - програмний РРО Cashalot. Cashalot - програмний РРО, що підходить для будь-якого бізнесу. Функціональний, простий і зрозумілий у використанні. Працює навіть за відсутністю світла та надає СГ багато можливостей.

Інші новини

08.02.2024
Чи ведеться журнал використання РРО з торгівлі валютними цінностями?
З 01.08.2020 суб’єкти господарювання не зобов’язані реєструвати та вести журнал використання реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.
Детальніше
15.03.2024
Кого перевірять в першу чергу щодо застосування РРО?
Д. Гетманцев назвав деякі критерії потенційно ризикових платників, до кого в першу чергу прийдуть перевіряючі щодо виконання Закону про РРО.
Детальніше
27.10.2023
ФОП-таксист: з 01.10.2023 РРО/ПРРО обов'язково
В таксі потрібно використовувати РРО/ПРРО. На сьогодні суб’єкти господарювання при наданні послуг зобов’язані проводити розрахунки за них через РРО та/або ПРРО та надавати таким сп...
Детальніше
13.09.2022
Штрих-коди товарів у чеку: як це реалізовано в ПРРО Cashalot?
Дізнайтесь, коли штрих-код повинен відображатися у фіскальному чеку, а коли - ні, і які можливості роботи зі штрих-кодом є у Cashalot.
Детальніше
21.03.2023
Поновлення втраченого реєстраційного посвідчення РРО
Як діяти СГ у разі втрати реєстраційного посвідчення? Докладніше - у нашому матеріалі.
Детальніше
Cashälot
в ефірі