Новий функціонал Cashalot для вашої каси

09.11.2022
291

У ПРРО Cashalot реалізовано можливість розділяти групи номенклатурних позицій між касами. Тобто можно надати змогу одній касі працювати з однією групою товарів, а другій касі – з іншою. 

Чим корисні налаштування груп номенклатури?

Налаштування груп номенклатури надає можливість користувачам Cashalot організовувати свої бізнес-процеси більш правильно, гнучко і з урахуванням особливостей кожного бізнесу.

Які переваги отримує підприємець, маючи функціонал налаштування груп номенклатури?

По-перше, управлінська функція, за допомогою якої СГ може розмежовувати розподілення номенклатурних груп між своїми структурними підрозділами, торговими площадками, магазинами тощо.

По-друге, гнучкість, за допомогою чого підприємець може змінювати номенклатурні групи, як йому зручно, забезпечуючи свої точки продажу фокусним доступом до тих товарів, які зазначена точка має реалізовувати.

По-третє, функція контролю, завдяки якій можна розв’язати питання пересортиці товару. Саме використання груп номенклатури та налаштування відображення для певного ПРРО  сприятиме мінімізації помилок під час пересортиці товарів.  

Кому це потрібно?

Такі опції (функція управління, механізм гнучкості) потрібні для тих СГ, які: 

  • мають великий асортимент товарів;
  • групують товари;
  • здійснюють змішані види діяльності, зокрема, надають послуги та продають товари (наприклад: СТО надає послуги з ремонту авто та продають супутні товари).  

Отже, налаштування груп номенклатури для ПРРО дає бізнесу можливість реалізовувати товари за чітким розподілом, уникати помилок та формувати якісний аналіз діяльності своїх точок продажу і співробітників.

Щоб дізнатися детальніше про функціонал та особливості його налаштування радимо переглянути наш новий випуск на YouTube-каналі ЕДО talks: 

Спробуйте нову функцію від Cashalot та допоможіть своєму бізнесу працювати ще ефективніше.

Інші новини

25.11.2022
За порушення РРО, вчинені під час ВС, будуть штрафувати - роз'яснення від ДПС
У разі встановлення порушень використання РРО під час війни штрафні санкції будуть застосовуватись після припинення або скасування воєнного стану. Деталі - у нашому матеріалі.
Детальніше
31.05.2022
Статистика по чеках повернення: аналізуємо разом із Cashalot
Продовжуємо знайомити користувачів Cashalot з функціоналом та інструментами модуля «Аналітика». Цього разу ділимось інформацією про розділ «Статистика по чеках повернення».
Детальніше
03.10.2023
Роздрібна торгівля алкоголем та тютюном у безготівковій формі: застосування РРО/ПРРО
Суб’єкт господарювання може здійснювати роздрібний продаж таких товарів у безготівковій формі за умови застосування РРО та/або ПРРО.
Детальніше
15.06.2022
Аналізуйте дані Z-звітів легко та зручно з Cashalot
Модуль «Аналітика» у програмному РРО Cashalot створений аналізувати стан продажів, швидко приймати важливі рішення, збільшувати прибутки та безперервно дбати про своїх клієнтів
Детальніше
27.06.2023
Розрахунки на суму понад 50000 грн: чи можна відобразити одночасно в готівковій та в безготівковій формі?
Чи можливо проведення розрахункової операції при розрахунку з фізособою через РРО на суму понад 50000 грн з відображенням її в одному розрахунковому документі одночасно в готівкові...
Детальніше
Cashälot
в ефірі