Новий функціонал Cashalot для вашої каси

09.11.2022
178

У ПРРО Cashalot реалізовано можливість розділяти групи номенклатурних позицій між касами. Тобто можно надати змогу одній касі працювати з однією групою товарів, а другій касі – з іншою. 

Чим корисні налаштування груп номенклатури?

Налаштування груп номенклатури надає можливість користувачам Cashalot організовувати свої бізнес-процеси більш правильно, гнучко і з урахуванням особливостей кожного бізнесу.

Які переваги отримує підприємець, маючи функціонал налаштування груп номенклатури?

По-перше, управлінська функція, за допомогою якої СГ може розмежовувати розподілення номенклатурних груп між своїми структурними підрозділами, торговими площадками, магазинами тощо.

По-друге, гнучкість, за допомогою чого підприємець може змінювати номенклатурні групи, як йому зручно, забезпечуючи свої точки продажу фокусним доступом до тих товарів, які зазначена точка має реалізовувати.

По-третє, функція контролю, завдяки якій можна розв’язати питання пересортиці товару. Саме використання груп номенклатури та налаштування відображення для певного ПРРО  сприятиме мінімізації помилок під час пересортиці товарів.  

Кому це потрібно?

Такі опції (функція управління, механізм гнучкості) потрібні для тих СГ, які: 

  • мають великий асортимент товарів;
  • групують товари;
  • здійснюють змішані види діяльності, зокрема, надають послуги та продають товари (наприклад: СТО надає послуги з ремонту авто та продають супутні товари).  

Отже, налаштування груп номенклатури для ПРРО дає бізнесу можливість реалізовувати товари за чітким розподілом, уникати помилок та формувати якісний аналіз діяльності своїх точок продажу і співробітників.

Щоб дізнатися детальніше про функціонал та особливості його налаштування радимо переглянути наш новий випуск на YouTube-каналі ЕДО talks: 

Спробуйте нову функцію від Cashalot та допоможіть своєму бізнесу працювати ще ефективніше.

Інші новини

22.03.2023
Як скасувати реєстрацію РРО, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях
Яким чином здійснюється скасування реєстрації РРО, що знаходяться на територіях, які тимчасово окуповані або на яких ведуться бойові дії?
Детальніше
23.02.2023
Чи має право СГ використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю?
Суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів. Я...
Детальніше
09.12.2022
Реєстрація ПРРО на відокремлений підрозділ: куди подавати заяву за ф. № 1-ПРРО?
Куди подавати реєстраційну заяву за ф. № 1-ПРРО СГ для реєстрації ПРРО на відокремлений підрозділ (філію)?
Детальніше
02.09.2021
Як зареєструвати ПРРО?
Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі.
Детальніше
20.12.2021
ПРРО Cashalot інтегровано до облікової системи ENOT
Лінійка інтеграційних рішень ПРРО Cashalot з обліковими системами стала ще більшою. Програмна каса Cashalot до новорічних свят приготувала подарунок усім закладам сфери PET.
Детальніше