Новий функціонал Cashalot для вашої каси

09.11.2022
46

У ПРРО Cashalot реалізовано можливість розділяти групи номенклатурних позицій між касами. Тобто можно надати змогу одній касі працювати з однією групою товарів, а другій касі – з іншою. 

Чим корисні налаштування груп номенклатури?

Налаштування груп номенклатури надає можливість користувачам Cashalot організовувати свої бізнес-процеси більш правильно, гнучко і з урахуванням особливостей кожного бізнесу.

Які переваги отримує підприємець, маючи функціонал налаштування груп номенклатури?

По-перше, управлінська функція, за допомогою якої СГ може розмежовувати розподілення номенклатурних груп між своїми структурними підрозділами, торговими площадками, магазинами тощо.

По-друге, гнучкість, за допомогою чого підприємець може змінювати номенклатурні групи, як йому зручно, забезпечуючи свої точки продажу фокусним доступом до тих товарів, які зазначена точка має реалізовувати.

По-третє, функція контролю, завдяки якій можна розв’язати питання пересортиці товару. Саме використання груп номенклатури та налаштування відображення для певного ПРРО  сприятиме мінімізації помилок під час пересортиці товарів.  

Кому це потрібно?

Такі опції (функція управління, механізм гнучкості) потрібні для тих СГ, які: 

  • мають великий асортимент товарів;
  • групують товари;
  • здійснюють змішані види діяльності, зокрема, надають послуги та продають товари (наприклад: СТО надає послуги з ремонту авто та продають супутні товари).  

Отже, налаштування груп номенклатури для ПРРО дає бізнесу можливість реалізовувати товари за чітким розподілом, уникати помилок та формувати якісний аналіз діяльності своїх точок продажу і співробітників.

Щоб дізнатися детальніше про функціонал та особливості його налаштування радимо переглянути наш новий випуск на YouTube-каналі ЕДО talks: 

Спробуйте нову функцію від Cashalot та допоможіть своєму бізнесу працювати ще ефективніше.

Інші новини

17.10.2022
Створюємо періодичний звіт в ПРРО Cashalot
Продовжуємо розглядати корисний функціонал ПРРО Сashalot. Наразі зупинимось на створенні періодичних звітів. Для чого вони – розкажемо та покажемо наочно.
Детальніше
02.09.2021
Як зареєструвати ПРРО?
Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі.
Детальніше
19.10.2022
Щодо змін до Держреєстру РРО
Чи може бути причиною нарахування штрафів наявність певних застережень чи приміток в Держреєстрі РРО при використанні таких РРО?
Детальніше
28.07.2022
Чи штрафуватимуть ФОПів за неведення обліку товарів під час дії ВС?
Облік товарних запасів здійснюється ФОП шляхом постійного внесення до форми ведення обліку товарних запасів інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних доку...
Детальніше
20.10.2021
ПРРО Cashalot інтегрований з обліковою системою “Предприниматель 4”
Інтеграційних рішень ПРРО Cashalot з іншими обліковими системами стає все більше. Cashalot інтегрований в облікову систему “Предприниматель 4”.
Детальніше