Новий функціонал Cashalot для вашої каси

09.11.2022
512

У ПРРО Cashalot реалізовано можливість розділяти групи номенклатурних позицій між касами. Тобто можно надати змогу одній касі працювати з однією групою товарів, а другій касі – з іншою. 

Чим корисні налаштування груп номенклатури?

Налаштування груп номенклатури надає можливість користувачам Cashalot організовувати свої бізнес-процеси більш правильно, гнучко і з урахуванням особливостей кожного бізнесу.

Які переваги отримує підприємець, маючи функціонал налаштування груп номенклатури?

По-перше, управлінська функція, за допомогою якої СГ може розмежовувати розподілення номенклатурних груп між своїми структурними підрозділами, торговими площадками, магазинами тощо.

По-друге, гнучкість, за допомогою чого підприємець може змінювати номенклатурні групи, як йому зручно, забезпечуючи свої точки продажу фокусним доступом до тих товарів, які зазначена точка має реалізовувати.

По-третє, функція контролю, завдяки якій можна розв’язати питання пересортиці товару. Саме використання груп номенклатури та налаштування відображення для певного ПРРО  сприятиме мінімізації помилок під час пересортиці товарів.  

Кому це потрібно?

Такі опції (функція управління, механізм гнучкості) потрібні для тих СГ, які: 

  • мають великий асортимент товарів;
  • групують товари;
  • здійснюють змішані види діяльності, зокрема, надають послуги та продають товари (наприклад: СТО надає послуги з ремонту авто та продають супутні товари).

Отже, налаштування груп номенклатури для ПРРО дає бізнесу можливість реалізовувати товари за чітким розподілом, уникати помилок та формувати якісний аналіз діяльності своїх точок продажу і співробітників.

Щоб дізнатися детальніше про функціонал та особливості його налаштування радимо переглянути наш новий випуск на YouTube-каналі ЕДО talks: 

Спробуйте нову функцію від Cashalot та допоможіть своєму бізнесу працювати ще ефективніше.

Інші новини

12.03.2024
ПРРО зареєстрований на ГО для надання перукарських послуг: чи можна надавати інший вид діяльності?
Чи має право ФОП-єдинник (КВЕД: перукарські послуги та здавання авто в оренду) проводити розрахунки з оренди машин через РРО/ПРРО, який зареєстрований на господарську одиницю, де в...
Детальніше
11.10.2022
Cashalot у смартфоні — ваш найзручніший ПРРО
Мобільний застосунок ПРРО Cashalot — це сучасне, зручне та легке рішення для фіскалізації розрахункових операції, що стане оптимальним варіантом для використання пересувними касами...
Детальніше
25.08.2022
Документи, які повинні зберігатися на місці проведення розрахунків із застосуванням РРО та ПРРО
Суб’єкти господарювання, які використовують РРО для здійснення розрахункових операцій, зобов’язані на місці проведення розрахунків тримати певний перелік документів. Докладніше у н...
Детальніше
24.05.2023
Обставини непереборної сили: як підтвердити знищення товарів?
Дію обставин непереборної сили засвідчує Торгово-промислова палата України.
Детальніше
11.09.2023
Чи має право підприємство зберігати кошти у сейфі поруч з РРО та/або ПРРО?
Якщо підприємство не має можливості зберігати всю суму готівкових коштів у ящику РРО та/або окремих моделей ПРРО, то частину готівки можна зберігати в сейфі, але за певних умов.
Детальніше
Cashälot
в ефірі