Чи можна запрограмувати ПРРО при відкритій зміні?

16.03.2023
1154

Відповідно до п. 11 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або через програмні РРО (далі – ПРРО) для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості.

При цьому для здійснення програмування (коригування) цін, найменування товарів, та обліку їх кількості суб’єкту господарювання (користувачу) не потрібно закривати робочу зміну в ПРРО.

Про це повідомили податківці ГУ ДПС у Житомирській області.
 

Інші новини

03.12.2021
Усе, що треба знати ФОПу, про обов'язок ведення обліку з 2022 року
З нового року держава змінила умови ведення обліку товарних запасів для деяких категорій підприємців. Тож у цьому матеріалі ми зібрали законодавчі норми та витяги нормативної бази...
Детальніше
23.12.2024
Нервуєте? Не варто - Мінфін відтермінує застосування нових форм чеків
Мінфін продовжить перехідний термін для запровадження нових вимог до форми та змісту розрахункових документів.
Детальніше
24.12.2024
Новий модуль "Замовлення" у ПРРО Cashalot: усе, що потрібно знати
ПРРО Cashalot із радістю повідомляє своїм користувачам про новий модуль “Замовлення”, який нещодавно з'явився у програмі. Чим він буде вам корисний, та чому ним варто скористатися...
Детальніше
26.12.2022
Оплата за неотриманий товар карткою, а повернення коштів – готівкою: чи можливо?
Чи має право СГ повернути кошти готівкою за неотриманий товар (ненадану послугу), якщо оплата проводилася через РРО з використанням банківської платіжної картки (POS-терміналу)?
Детальніше
26.12.2024
Докладно про зміни у формі фіскального чека
Пропонуємо нашій спільноті більш детально ознайомитися з нововведеннями, яких зазнає фіскальний чек.
Детальніше
Cashälot
в ефірі