Способи отримання фіскального чека покупцем за оплачені товари через ПРРО

09.11.2022
343

Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані надавати особі, яка отримує або повертає товар (послугу) або відмовляється від неї, в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції.

Розрахунковий документ може бути створений в паперовій та/або електронній формі (у т. ч., але не виключно, з відтворюванням на дисплеї пристрою, на якому встановлений ПРРО, QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти).

Ці норми встановлені ст. 3 Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» 06.07.1995 р. № 265/95-ВР.

Про це нагадали податківці ДПС у Дніпропетровській області. 

В ПРРО Cashalot є можливість не лише формувати фіскальний чек і безпосередньо надавати його покупцеві під час розрахунку, а й відправити його покупцеві на електронну адресу та в месенджер.

Про налаштування пошти Gmail для відправки чеків на Email покупцям та про те, як відправити чек клієнту в месенджер клієнту, читайте у Блозі та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.
 

Інші новини

02.09.2021
Як зареєструвати ПРРО?
Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі.
Детальніше
19.08.2022
Під час відкриття зміни на ПРРО надходить повідомлення про відсутність ГО: що робити?
Які дії СГ, у разі, якщо на зареєстрований ПРРО, під час відкриття зміни, надходить повідомлення «Відсутні господарські одиниці»?
Детальніше
20.11.2023
Застосування РРО/ПРРО у разі здійснення посередницьких послуг
ФОП - платники єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами зобов’язані при провадженні своєї госпо...
Детальніше
Cashälot
в ефірі