Налаштування пошти Gmail для відправки чеків на Email покупцям

20.10.2022
765

У програмному РРО Cashalot реалізовано роботу з поштовим провайдером Gmail по схемі авторизації ОAuth 2.0 для відправки чеків покупцям на email.

Для виконання налаштувань в робочому місці касира перейдіть в розділ Налаштування – Загальні налаштування.Електронна пошта, з якої здійснюватиметься відправка фіскального чеку на email налаштовується окремо для кожної господарської одиниці.

У розділі меню Господарська одиниця оберіть господарську одиницю, для якої здійснюватимуться налаштування та натисніть кнопку Налаштування.У полі Email введіть електронну адресу, що надається провайдером Gmail.

Після введення у полі Email електронної адреси, що надається провайдером Gmail стає доступною кнопка Google. Натисніть цю кнопку.Відкриється вікно авторизації Google. Введіть пароль від вказаної пошти. Натисніть кнопку Далі.Потім виконайте вказівки Google та надайте доступ програмі Cashalot до вашого облікового записуПрограма повідомить про успішну авторизацію на поштовому сервері. Поля під‘єднання до серверу вихідної пошти Сервер та Порт будуть заповнені автоматично.Поля Ім'я для входу та Пароль заповнювати не потрібно. 

Відмітка SSL - встановлюється автоматично.

Щоб продовжити, натисніть ОК.

Збережіть налаштування, натиснувши кнопку Зберегти.

Cashälot
в ефірі