Залишок готівки в касі в ПРРО Cashаlot

22.09.2022
1462

Продовжуємо інформувати Вас про корисні функції ПРРО Cashаlot.

Сьогодні розкажемо про таку функцію, як збереження залишку всієї готівки в касі для наступної зміни.

У попередніх матеріалах ми вже інформували Вас про появу цього функціоналу. Докладно читайте тут. З цього приводу нам прийшло багато схвальних звернень від наших користувачів, тому у цій статті ми розберемося в цій темі більш детально.

Для того, щоб зберегти готівку в касі для наступної зміни, необхідно зробити відповідні налаштування у Кабінеті користувача Cashӓlot у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування залишку готівки в касі.

Це можна зробити двома способами:

Варіант 1. В налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashӓlot для ПРРО можна активувати лише опцію Залишати всю готівку в касі (рис. 1), тоді:

• після закриття поточної зміни вся сума залишку готівки буде зберігатися у програмі та переноситися до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення;

• контроль щодо ліміту залишку готівки в касі на кінець зміни не здійснюється;

• при закритті поточної зміни операція Службова видача не буде виконуватися.

Рис. 1

Отже, у разі налаштування цим способом ПРРО буде виконувати операцію “Службова видача” з урахуванням встановлених налаштувань та зберігати суму залишку готівки в касі на кінець зміни.

Для наших користувачів ми розробили ще один варіант налаштування залишку готівки в касі, за допомогою якого Ви зможете контролювати суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту. Цей варіант забезпечує можливість додатково встановлювати ліміт: ПРРО буде контролювати, щоб Ваш залишок не перевищував ліміт в касі.

Варіант 2. Якщо в налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashӓlot для ПРРО буде одночасно встановлено Ліміт залишку готівки в касі та активовано опцію Залишати всю готівку в касі (рис. 2):

• при закритті зміни буде здійснюватись контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту;

• операція Службова видача при закритті поточної зміни не буде виконуватися за умови, що сума залишку готівки в касі на кінець зміни не перевищує задане значення ліміту;

• після закриття поточної зміни сума залишку готівки в межах ліміту буде зберігатися у програмі та переноситися до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення.

Рис. 2

Отже, при налаштуванні згідно з Варіантом 2 ПРРО буде додатково здійснювати контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту. За такого налаштування, при закритті зміни, операція Службова видача буде виконуватися на суму залишку готівки, що перевищує встановлений ліміт.

РЕЗЮМЕ. Якщо Ви налаштовуєте опцію зберігання всієї готівки в касі, рекомендуємо додатково встановлювати граничну суму залишку готівки згідно з Варіантом 2. Цей варіант налаштування допоможе Вам контролювати допустиму суму накопичення готівкової виручки в касі, навіть якщо у Вас немає обов’язку встановлювати ліміт каси, але є необхідність вилучати готівку з місця проведення розрахунків при досягненні певної суми залишку готівки.

Про налаштування залишку готівки в касі в межах встановленого ліміту читайте в Блозі Cashаlot та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.

Інші новини

08.12.2023
Доплата за ліцензію на торгівлю в роздріб алкоголем: особливості
Про доплату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями у разі збільшення кількості РРО у місці торгівлі – від податківців.
Детальніше
22.02.2024
Кваліфіковані електронні підписи для ПРРО Cashalot: детальний огляд
Робота з ПРРО передбачає наявність електронного підпису у кожного касира. Електронний підпис потрібен для відкриття та закриття зміни, а також для реєстрації чеків у ДПС.
Детальніше
23.06.2023
Затверджено нові зразки марок акцизного податку
Постановою КМУ від 19.06.2023 р. № 618, яка набирає чинності з 01.07.2023 р., затверджено нові зразки марок акцизного податку.
Детальніше
22.06.2023
СГ має магазин та кафетерій в одній будівлі, але різних приміщеннях: скільки ліцензій на торгівлю алкоголем отримувати?
Чи потрібно отримувати окремі ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі, але в ок...
Детальніше
25.08.2022
Документи, які повинні зберігатися на місці проведення розрахунків із застосуванням РРО та ПРРО
Суб’єкти господарювання, які використовують РРО для здійснення розрахункових операцій, зобов’язані на місці проведення розрахунків тримати певний перелік документів. Докладніше у н...
Детальніше
Cashälot
в ефірі