Залишок готівки в касі в ПРРО Cashаlot

22.09.2022
1828

Продовжуємо інформувати Вас про корисні функції ПРРО Cashаlot.

Сьогодні розкажемо про таку функцію, як збереження залишку всієї готівки в касі для наступної зміни.

У попередніх матеріалах ми вже інформували Вас про появу цього функціоналу. Докладно читайте тут. З цього приводу нам прийшло багато схвальних звернень від наших користувачів, тому у цій статті ми розберемося в цій темі більш детально.

Для того, щоб зберегти готівку в касі для наступної зміни, необхідно зробити відповідні налаштування у Кабінеті користувача Cashӓlot у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування залишку готівки в касі.

Це можна зробити двома способами:

Варіант 1. В налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashӓlot для ПРРО можна активувати лише опцію Залишати всю готівку в касі (рис. 1), тоді:

• після закриття поточної зміни вся сума залишку готівки буде зберігатися у програмі та переноситися до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення;

• контроль щодо ліміту залишку готівки в касі на кінець зміни не здійснюється;

• при закритті поточної зміни операція Службова видача не буде виконуватися.

Рис. 1

Отже, у разі налаштування цим способом ПРРО буде виконувати операцію “Службова видача” з урахуванням встановлених налаштувань та зберігати суму залишку готівки в касі на кінець зміни.

Для наших користувачів ми розробили ще один варіант налаштування залишку готівки в касі, за допомогою якого Ви зможете контролювати суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту. Цей варіант забезпечує можливість додатково встановлювати ліміт: ПРРО буде контролювати, щоб Ваш залишок не перевищував ліміт в касі.

Варіант 2. Якщо в налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashӓlot для ПРРО буде одночасно встановлено Ліміт залишку готівки в касі та активовано опцію Залишати всю готівку в касі (рис. 2):

• при закритті зміни буде здійснюватись контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту;

• операція Службова видача при закритті поточної зміни не буде виконуватися за умови, що сума залишку готівки в касі на кінець зміни не перевищує задане значення ліміту;

• після закриття поточної зміни сума залишку готівки в межах ліміту буде зберігатися у програмі та переноситися до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення.

Рис. 2

Отже, при налаштуванні згідно з Варіантом 2 ПРРО буде додатково здійснювати контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту. За такого налаштування, при закритті зміни, операція Службова видача буде виконуватися на суму залишку готівки, що перевищує встановлений ліміт.

РЕЗЮМЕ. Якщо Ви налаштовуєте опцію зберігання всієї готівки в касі, рекомендуємо додатково встановлювати граничну суму залишку готівки згідно з Варіантом 2. Цей варіант налаштування допоможе Вам контролювати допустиму суму накопичення готівкової виручки в касі, навіть якщо у Вас немає обов’язку встановлювати ліміт каси, але є необхідність вилучати готівку з місця проведення розрахунків при досягненні певної суми залишку готівки.

Про налаштування залишку готівки в касі в межах встановленого ліміту читайте в Блозі Cashаlot та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.

Інші новини

10.11.2023
Облік готівки у вигляді благодійних внесків: що з оприбуткуванням?
Благодійна організація повинна оприбуткувати готівкові кошти, отримані як благодійні внески, у т. ч. вилучені зі «скриньки», у касі з оформленням прибуткового касового ордеру.
Детальніше
27.06.2023
Розрахунки на суму понад 50000 грн: чи можна відобразити одночасно в готівковій та в безготівковій формі?
Чи можливо проведення розрахункової операції при розрахунку з фізособою через РРО на суму понад 50000 грн з відображенням її в одному розрахунковому документі одночасно в готівкові...
Детальніше
08.03.2023
Cashalot — програмна каса як повноцінний помічник для ведення бізнесу
Cashalot – це не просто програмний РРО, це надпотужний помічник як для підприємця, так і для малого, середнього та великого бізнесу. Пропонуємо розглянути детальніше всі переваги р...
Детальніше
30.04.2024
Якщо на одній ГО продаж товарів, зокрема, через інтернет-магазин
Як запрограмувати ПРРО, якщо на одній господарській одиниці здійснюється і продаж товарів (надання послуг), і торгівля через інтернет-магазин (сайт)?
Детальніше
31.10.2022
Робоча зміна ПРРО не закрита, але згенеровано новий КЕП: що робити СГ?
У разі незакриття робочої зміни для роботи з ПРРО за новим ідентифікатором ключа необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого кл...
Детальніше
Cashälot
в ефірі