Залишок готівки в касі в ПРРО Cashаlot

22.09.2022
583

Продовжуємо інформувати Вас про корисні функції ПРРО Cashаlot.

Сьогодні розкажемо про таку функцію, як збереження залишку всієї готівки в касі для наступної зміни.

У попередніх матеріалах ми вже інформували Вас про появу цього функціоналу. Докладно читайте тут. З цього приводу нам прийшло багато схвальних звернень від наших користувачів, тому у цій статті ми розберемося в цій темі більш детально.

Для того, щоб зберегти готівку в касі для наступної зміни, необхідно зробити відповідні налаштування у Кабінеті користувача Cashӓlot у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування залишку готівки в касі.

Це можна зробити двома способами:

Варіант 1. В налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashӓlot для ПРРО можна активувати лише опцію Залишати всю готівку в касі (рис. 1), тоді:

• після закриття поточної зміни вся сума залишку готівки буде зберігатися у програмі та переноситися до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення;

• контроль щодо ліміту залишку готівки в касі на кінець зміни не здійснюється;

• при закритті поточної зміни операція Службова видача не буде виконуватися.

Рис. 1

Отже, у разі налаштування цим способом ПРРО буде виконувати операцію “Службова видача” з урахуванням встановлених налаштувань та зберігати суму залишку готівки в касі на кінець зміни.

Для наших користувачів ми розробили ще один варіант налаштування залишку готівки в касі, за допомогою якого Ви зможете контролювати суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту. Цей варіант забезпечує можливість додатково встановлювати ліміт: ПРРО буде контролювати, щоб Ваш залишок не перевищував ліміт в касі.

Варіант 2. Якщо в налаштуваннях у Кабінеті користувача Cashӓlot для ПРРО буде одночасно встановлено Ліміт залишку готівки в касі та активовано опцію Залишати всю готівку в касі (рис. 2):

• при закритті зміни буде здійснюватись контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту;

• операція Службова видача при закритті поточної зміни не буде виконуватися за умови, що сума залишку готівки в касі на кінець зміни не перевищує задане значення ліміту;

• після закриття поточної зміни сума залишку готівки в межах ліміту буде зберігатися у програмі та переноситися до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення.

Рис. 2

Отже, при налаштуванні згідно з Варіантом 2 ПРРО буде додатково здійснювати контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту. За такого налаштування, при закритті зміни, операція Службова видача буде виконуватися на суму залишку готівки, що перевищує встановлений ліміт.

РЕЗЮМЕ. Якщо Ви налаштовуєте опцію зберігання всієї готівки в касі, рекомендуємо додатково встановлювати граничну суму залишку готівки згідно з Варіантом 2. Цей варіант налаштування допоможе Вам контролювати допустиму суму накопичення готівкової виручки в касі, навіть якщо у Вас немає обов’язку встановлювати ліміт каси, але є необхідність вилучати готівку з місця проведення розрахунків при досягненні певної суми залишку готівки.

Про налаштування залишку готівки в касі в межах встановленого ліміту читайте в Блозі Cashаlot та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.

Інші новини

06.04.2023
СГ має декілька об’єктів господарювання на одну адресу, але різні приміщення: скільки РРО/ПРРО потрібно?
Чи необхідно застосовувати РРО та/або ПРРО на кожен об’єкт господарювання, якщо суб’єкт господарювання має декілька об’єктів господарювання на одну адресу, але різні приміщення?
Детальніше
15.11.2022
Два роки ПРРО: зміни та тенденції розвитку
Якщо ще два роки тому ПРРО для більшості був маловідомою технологічною новинкою, то сьогодні це справжній надійний помічник кожного підприємця, який прагне зробити свій бізнес біль...
Детальніше
21.03.2023
Нова інтеграція Cashalot із системою Універсал 7
Cashalot продовжує активно розвиватися задля максимального комфорту наших користувачів. Так, вже зараз ми додали інтеграцію з системою «Універсал7».
Детальніше
29.11.2022
Відключення електроенергії та відсутність інтернет-зв’язку: що з РРО/ ПРРО та чи штрафуватимуть?
ДПС проінформувала щодо проблеми відключення електроенергії та відсутності інтернет-зв’язку та, відповідно, щодо передачі інформації про розрахункові операції до ФСКО.
Детальніше
28.07.2021
Нове інтеграційне рішення: “Драйвер ПРРО Cashalot для BAS”. Конфігурації BAS та 1C:Підприємство, в яких інтегровано ПРРО Cashalot
Інтеграційне рішення, що поєднує функціонал ПРРО Cashalot із розрахунково-обліковою системою BAS, має назву “Драйвер ПРРО Cashalot для BAS” та входить до офіційних конфігурацій BAS...
Детальніше