Касові зміни: аналітика від Cashalot

17.08.2022
454

В наших попередніх матеріалах ми розповідали, як проаналізувати діяльність своїх торгових точок за допомогою розділу Аналітика від Cashalot.

Нагадаємо про те, як проаналізувати діяльність за допомогою:

Скориставшись інструментом Касові зміни Аналітики від Cashalot Ви зможете проаналізувати стан змін у ПРРО (відкриті чи закриті зміни) та підсумкові дані по розрахунковим операціям.

Зверніть увагу! При відкритті модуля Аналітика - розділ Касові зміни автоматично формуються аналітичні дані по всім ПРРО та ГО за поточний тиждень.

Щоб відкрити розділ Касові зміни оберіть у модулі Аналітика зазначений розділ (рис. 1).

Рис. 1

Для роботи із розділом Касові зміни після його відкриття на головному екрані з'являються панелі: Фільтрів, Діаграм і Таблиць даних (рис. 2).

Рис. 2

Для того, щоб змінити критерії відбору даних скористайтесь фільтром.

У розділі Касові зміни представлена така інформація:

  • сумарна кількість закритих/не закритих змін на ПРРО, за певний період (рис. 3);

Рис. 3

Аналізувати інформацію можна за обраний період та щодо суб’єкта господарювання, ГО, ПРРО, касирів.

  • сумарний час (в годинах) протягом якого на ПРРО повинна бути закрита зміна;
  • дані про ПРРО, які не закрили зміну протягом доби (рис. 4);

Рис. 4

Для того, щоб отримати більш розгорнуту інформацію по ПРРО, які протягом доби не закрили зміну натисніть Детальніше.

  • підсумкові дані по сумам продажу та повернення у розрізі видів оплат, ПДВ, акцизу, збору до ПФ, службової видачі, службовому внесенні.

Отже, за допомогою розділу Касові зміни можна переглянути та проаналізувати інформацію про касові зміни у господарських одиницях суб’єкта господарювання: дату та час відкриття/закриття зміни у ПРРО, який касир відкрив/закрив зміну, стан зміни (відкрита чи закрита), суми продажів та повернення у розрізі видів оплати, суми службового внесення та видачі. 

Працюйте легко із ПРРО Cashalot, аналізуйте роботу своєї ГО невимушено разом із корисним сервісом. Розвивайте свій бізнес та підтримуйте наших захисників.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Інші новини

04.07.2022
Торгівля продовольчими товарами ФОП-єдинником через вендингові автомати: що з РРО/ ПРРО?
Чи необхідно ФОП-єдиннику, який здійснює продаж продовольчих товарів та/або напоїв (непідакцизних товарів) за допомогою торгівельних автоматів (вендингових автоматів), застосовуват...
Детальніше
17.02.2023
Про застосування на господарській одиниці ФОП-єдинника РРО та/або ПРРО
ФОП-єдинник здійснює реалізацію супутніх товарів за готівку, та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, в безготівковій формі, шляхом внесення готі...
Детальніше
15.08.2022
Коментар до останніх змін до Держреєстру РРО – від ДПС
Чи можуть використовуватися РРО, які не забезпечують відображення реквізитів марок акцизного податку в розрахункових документах, при продажу будь-яких товарів та послуг, зокрема, а...
Детальніше
25.12.2023
Відміна транзакції відбулась одразу після оплати: що з РРО/ПРРО?
Чи необхідно СГ застосовувати РРО/ПРРО, якщо кошти за товар були сплачені через фінансового посередника, але відміна транзакції відбулась одразу після оплати і не передбачає як отр...
Детальніше
09.06.2022
POS-термінали у ПРРО Cashalot
Користувачі програмного РРО Cashalot можуть здійснювати розрахунки банківською карткою з використанням різних POS-терміналів: ПриватБанк, Printec, а зараз і Ощадбанк.
Детальніше
Cashälot
в ефірі