Аналітика від Cashalot. З нами Ваш Сash завжди буде LOT!

11.11.2021
1081

Обов’язково радимо заглянути у Ваш Кабінет Cashalot та скористатись першим набором аналітичних даних, які тут з’явились. Ваша мета - розвивати свій бізнес, збільшувати прибутки, мінімізувати витрати, тоді Вам не обійтись без аналізу показників продажів/ повернень, діяльності касирів, активності покупців, товарних піків і не тільки.

Успішний підприємець використовує аналітику для вдосконалення своїх продуктів та покращення послуг, обслуговування клієнтів та діагностики ринку. Інструменти розділу Аналітика в Cashalot допоможуть Вам використовувати всі можливості сучасних програмних РРО. А ми із радістю та натхненням будемо Вам допомогати у цьому.

Тож трохи більше про новий розділ - Аналітика.

Перше, з чим Ви вже можете працювати в кабінеті Cashalot - це Статистика по чекам (рис. 1).

каса, програмний РРО, Кашалот, ПРРО

Рис.1

Обираєте розділ Аналітика та переходите до блоку - Статистика по чекам продажу.

Далі у вікні з'явиться фільтр, який надає широкий вибір необхідних показників для аналізу (рис. 2).

каса, ПРРО, програмний РРО, Кашалот

Рис. 2

І все! Необхідні аналітичні дані у вигляді графічного зображення та детальна інформація у табличному вигляді у Вас на екрані!

Кому цікаво, додамо трохи деталей.

У фільтрі відбір даних для аналізу можна зробити за такими показниками: Господарська одиниця, ПРРО, Період, Спосіб оплати, Вид оплати, Касир.

Графічне зображення аналітичних даних відобразиться на панелі діаграм після обрання хоча б одного з параметрів на панелі Фільтр.

Формуються такі діаграми (рис. 3): 

  • дані про величину чеків. Ця опція допоможе оцінити кількісний показник, який стосується покупців (великі, середні, малі та дрібні чеки);
  • кількість чеків по днях і годинах. Ця опція відображає зростання та спад активності покупців;
  • середній чек. Ця опція допоможе оцінити середню суму коштів, яку витратили покупці.

Каса, Кашалот, ПРРО, програмний РРО, Медок

Рис. 3

Ось так виглядає відображення аналітичних даних в табличній частині (рис. 4).

програмний РРО, каса, Кашалот, ПРРО

Рис. 4

Керування даними колонок у таблиці можливо за допомогою інструментів, наприклад, кнопки https://lh3.googleusercontent.com/omhzlyQb2GLBfgW_fJDhID8GAPdZZ17NAAOdRzxBHa-dgCbSOY6HOTyXiha2bobuZ_q84CuPoWfGrGgp28bzom0ZKhUBmSu6u4zx6rWMbrEWd2fLgsL3Udf_43-n2Ug9q85nD9wu. А також можна відсортувати записи за значеннями певної колонки, за допомогою іконки https://lh4.googleusercontent.com/MaTaswPAfhagsX9icjKkhJfsuzn-RBktK2_eAYcXb0qpmNFgYwIqc6hA7mu7mLa_qTEdGLh2ETB9lq9a8X5biRKQCKcRK-03jE6lGoBcHqGELYjgoRpsM7Q-E7PuNXZlH436hz6cу заголовку таблиці.

Як бачите, все просто і цікаво. Тож, користуйтесь повною мірою всім функціоналом ПРРО Cashalot та збільшуйте свої прибутки!

А ми продовжуємо працювати для Вас і не збираємось зупинятись на досягнутому. В подальшому, функції розділу Аналітика будуть розширюватись. Чекайте на оновлення від Cashalot.

Інші новини

26.12.2022
Оплата за неотриманий товар карткою, а повернення коштів – готівкою: чи можливо?
Чи має право СГ повернути кошти готівкою за неотриманий товар (ненадану послугу), якщо оплата проводилася через РРО з використанням банківської платіжної картки (POS-терміналу)?
Детальніше
28.07.2022
Чи штрафуватимуть ФОПів за неведення обліку товарів під час дії ВС?
Облік товарних запасів здійснюється ФОП шляхом постійного внесення до форми ведення обліку товарних запасів інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних доку...
Детальніше
14.06.2023
Чи є обмеження у СГ самостійно створювати ПРРО та використовувати його у своїй діяльності?
Законом № 265 не встановлено обмежень щодо виробників ПРРО. Суб’єкт господарювання може розробити власний ПРРО для власних чи комерційних потреб, однак функціонал такого ПРРО повин...
Детальніше
01.11.2023
Штрихкод акцизної марки при продажу коктейлів у касовому чеку
Яким чином має відображатися у фіскальному касовому чеку цифрове значення штрихового коду акцизної марки на алкогольний напій, що продається на розлив або приготуванні алкогольних...
Детальніше
09.06.2023
Які дії СГ у разі несправності ПРРО, а саме неможливо закрити зміну та сформувати ЗЕТ-звіт?
Податківці повідомили, як діяти у разі несправності програмного реєстратора розрахункових операцій.
Детальніше
Cashälot
в ефірі