Вийшло оновлення Cashalot 30.05.24

31.05.2024
108

Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень ПРРО Cashalot (версія 1.00.080). Що чекає на вас у цій версії?

Робота з касою (версія 1.00.080)

Ще простіший вхід в систему

Авторизація за допомогою хмарного підпису Cloudkey стала більш швидкою та зручною.

Тепер вам достатньо вказати лише код ЄДРПОУ або ІПН і система сама знайде ваші сертифікати.

Покращений процес створення звіту про реалізовані товари

Створення звітів стало ще простіше і ефективніше. Ось, що нового:

 • Формуйте два види звітів: за товарами або за групами номенклатури.
 • Вибирайте додаткові параметри для деталізації інформації у звіті.
 • Отримуйте детальну інформацію про повернення товарів.
 • Переглядайте інформацію про суму знижки для кожної позиції товару окремо, а також про загальну суму знижки.

Доопрацювання Драйвера для BAS і API з COM інтерфейсом:

 • Тепер у API Cashalot ви можете формувати звіти про реалізовані товари. Для цього в API COM(Bridge) та Драйвер Cashalot для BAS додано метод PrintReportGoods.
 • Переходити від класичного РРО до ПРРО стало ще зручніше! Використовуйте застосунок Cashalot API Provider для легкої інтеграції Cashalot з вашою обліково-розрахунковою системою, яка до цього вже працювала з пристроями сімейства РРО Марія-304.

Щоб налаштувати інтеграцію, запустіть файл CashalotApiProvider.exe та налаштуйте роботу ПРРО за протоколом Марія-304, обравши ФН ПРРО та вказавши інші додаткові параметри.

Детальніше дивіться тут: 
https://cashalot.ua/wiki/1717080897-instrukciya-z-nalastuvannya-ta-pidklyucennya-mariya-304

Інші приємності:

 • Зручно завантажуйте застосунок Cashalot просто через програму! Для цього натисніть на іконку Інформація та оберіть Завантажити додаток. Відскануйте QR-код і вас автоматично перенаправить на сторінку в Play Маркеті або App Store.
 • Легко орієнтуйтесь в історії операцій та швидко знаходьте чеки післяплати, чергової сплати та остаточного розрахунку завдяки іконкам у реєстрі.
 • Зручно переглядайте залишок суми для сплати за чеками зі способом оплати Передплата та Оплата частинами у розділі Історія операцій.
 • Тепер ви можете контролювати внесення післяплати для чеків більш ефективно. Якщо ви намагаєтесь внести післяплату для повністю оплаченого чека, відобразиться вікно з попередженням про те, що чек вже сплачено.
 • Тепер процес закриття зміни та підрахунку суми в Z-звіті після сторнування чеків значно поліпшено.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 02.08.2022
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.045). Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 01.12.2022
Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за допомогою Google Authenticator. Використання двофакторної автентифікації надає додатковий рівень...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.07.23
У Кабінеті Cashalot новий корисний функціонал. Відтепер, переглядаючи відомості про товари у довіднику Номенклатура або інформацію про залишки товарів у розділі Склад – Залишки тов...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 15.12.23
Додали можливість обирати сталий інтервал часу (сьогодні, вчора тощо) у фільтрі Період розділів Аналітика, Склад та Документи. У Картці номенклатури – Історія цін додали 2 нових ін...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 16.11.2022
Знайти посилання для завантаження мобільного застосунку ПРРО Cashalot тепер можна просто на сторінці авторизації Кабінета користувача Cashalot. Натисніть на відповідну іконку та за...
Детальніше
Cashälot
в ефірі