Вийшло оновлення Cashalot 09.05.24

10.05.2024
61

Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень! Що чекає на вас у цій версії?

У оновленні Кабінета Cashalot:

Статуси документів у розділі «Склад»

Зручно відслідковуйте статус, а також дату та час його останнього оновлення, прямо у вікні детального перегляду документа!

Крім того, для ще більшої зручності додано підказку щодо механізму виставлення дати оновлення. Просто наведіть курсор на іконку підказки, щоб переглянути повідомлення.

Вдосконалення розділу «Надходження товарів»

Розділ «Склад» > «Надходження товарів» зазнав деяких покращень. Тож про них:

Документ «Нове надходження товарів» тепер має додаткове поле «Ціна продажу».

  • В реєстрі тепер можна переглянути аналіз загальних сум надходжень по собівартості та продажу. Розрахунок відбувається автоматично та не вимагає від вас додаткових зусиль.
  • Легкий експорт інформації з реєстру в один клік! Експорт відбувається з урахуванням застосованих фільтрів та налаштувань таблиці.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 17.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.048).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 24.01.2024
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.075).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 05.09.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.066) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 24.10.23
Після виконання імпорту виводиться протокол з загальною кількістю нових записів, що додані у довідник Номенклатура, замінених записів та невдалих записів, імпорт яких виконати не в...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 25.09.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.067).
Детальніше
Cashälot
в ефірі