Вийшло оновлення Cashalot 02.05.24

02.05.2024
78

Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень! Що чекає на вас у цій версії?

Приємний та функціональний дизайн

Cashalot вважає, що у досконалості немає меж, тому продовжує покращувати свою візуальну складову. Насолоджуйтесь новим виглядом вікон для виставлення рахунку через платіжні сервіси, а також вікна створення касових документів.

Контроль суми оплати

Сміливо вносьте суму передплати та післяплати! Під час створення чека для інтернет продажу через API Нова Пошта вам більше не доведеться перейматися тим, що сума оплати перевищує загальну суму продажу. Такий сценарій просто неможливий.

Інші приємності

  • Самостійно обирайте назву банку еквайра у разі підтвердження оплати картою вручну. 
  • Використовуйте десяткові числа для введення кількості товару в одиницях виміру «100 шт» та «тис.шт». 
  • Удосконалене відображення чеків на печатній формі! Тепер логотип і напис «Без ПДВ» відображаються на фіскальних чеках, які були зареєстровані через «Відкладені чеки».
     

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 20.11.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.051) та м...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot 28.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення мобільного застосунку Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 16.11.2022
Знайти посилання для завантаження мобільного застосунку ПРРО Cashalot тепер можна просто на сторінці авторизації Кабінета користувача Cashalot. Натисніть на відповідну іконку та за...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 10.10.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.068) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 11.01.24
Завдяки новому функціоналу модуля Склад тепер можна реалізовувати товари безпосередньо зі складу. У новому розділі Видаткова накладна можна сформувати Видаткову накладну, за якою р...
Детальніше
Cashälot
в ефірі