Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 30.10.23

31.10.2023
198

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.069) та Кабінета Cashalot.

Робота з касою (версія 1.00.069)

Налаштовуйте способи оплати при продажу товарів у інтернеті

Використовуйте новий вид способу оплати Післяплата повна для продажу товарів у мережі інтернет з використанням служб доставки. Спосіб оплати Післяплата повна доступний після виконання налаштувань у Кабінеті користувача у розділі Всі каси - Налаштування - Режим каси та способи оплати - Продаж.

Нові моделі ваг для робочого місця касира

Підключайте до ПРРО моделі електронних ваг від виробника ІКС-Маркет. Підключення та налаштування ваг виконується у розділі Налаштування - Додаткове обладнання – Ваги.

Зручно переглядайте залишки товарів при формуванні чека

Тепер побачити облікові залишки товару можна у колонці Залишки вікна формування чека. За замовчуванням колонка прихована. Щоб відобразити або приховати колонку, натисніть кнопку налаштування колонок. Перегляд залишків доступний, якщо у Кабінеті користувача активовано пробний безкоштовний період для розділу Склад та встановлено опцію Здійснювати облік товарів у розділі Склад – Налаштування.

Необхідна інформація у чеках Передоплати та Післяплати

Доопрацювали способи оплати Передоплата та Післяплата згідно з вимогами ДПС. У чеках додано відображення додаткової інформації для загального коментаря до чека:

Для чека Передоплата:

«Залишок до сплати <cума післяплати> грн» (текст у полі коментар відображається при попередньому перегляді та після реєстрації чека).

Для чека Післяплата:

«Сума сплаченого авансу <cума передплати> грн» (текст у полі коментар відображається при попередньому перегляді та після реєстрації чека).

Реєструйте чеки за умови нестабільного зв’язку

Не припиняйте роботу при нестабільному інтернет-зв'язку з сучасними КЕП, збереженими у сховищі CloudKey. У разі відсутності зв’язку зі сховищем Cashalot перейде до роботи у режим «офлайн». Ви зможете продовжити створювати чеки, які будуть зареєстровані після відновлення зв’язку зі сховищем CloudKey.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом:

Доопрацювали відображення реквізитів платіжної системи в фіскальному чеку.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Доопрацювали механізм виконання операції Службової видачі при одночасній роботі у кількох екземплярах програми.
  2. Додали можливість змінювати ширину області розрахункових даних по чеку у вікні формування чека.
  3. Налаштували відображення даних оплати карткою у друкованій формі чеків продажу та видаткових чеків за умови заповнення значень у відповідних полях.
  4. Для зручності користувачів  розширено функціонал завантаження власних чеків з серверу ФСКО у розділі Історія операцій.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Налаштовуйте способи оплати при продажу товарів у інтернеті

У розділі Всі каси - Налаштування - Режим каси та способи оплати для режиму Продаж додано можливість налаштовувати новий вид способу оплати, що використовується при продажу товарів у мережі інтернет із використанням служб доставки: Післяплата повна.

Додано відображення нового способу оплати у звітах розділу Аналітика:

  • Статистика по чекам продажу;
  • Аналітика по реалізованим товарам.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 22.06.2023
Налаштовуйте відправку чеків покупцям у SMS повідомленнях за допомогою провайдерів, які зручні для вас. Розширено перелік сервісів для відправки повідомлень, тепер можна налаштуват...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 12.01.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.052) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 09.05.24
Зручно відслідковуйте статус, а також дату та час його останнього оновлення, прямо у вікні детального перегляду документа! Крім того, для ще більшої зручності додано підказку щодо...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 14.06.2023
Налаштування відправки чеків покупцям у SMS виконуються у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування господарських одиниць – Відправка SMS -повідомлень.
Детальніше
Cashälot
в ефірі