Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 30.10.23

31.10.2023
110

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.069) та Кабінета Cashalot.

Робота з касою (версія 1.00.069)

Налаштовуйте способи оплати при продажу товарів у інтернеті

Використовуйте новий вид способу оплати Післяплата повна для продажу товарів у мережі інтернет з використанням служб доставки. Спосіб оплати Післяплата повна доступний після виконання налаштувань у Кабінеті користувача у розділі Всі каси - Налаштування - Режим каси та способи оплати - Продаж.

Нові моделі ваг для робочого місця касира

Підключайте до ПРРО моделі електронних ваг від виробника ІКС-Маркет. Підключення та налаштування ваг виконується у розділі Налаштування - Додаткове обладнання – Ваги.

Зручно переглядайте залишки товарів при формуванні чека

Тепер побачити облікові залишки товару можна у колонці Залишки вікна формування чека. За замовчуванням колонка прихована. Щоб відобразити або приховати колонку, натисніть кнопку налаштування колонок. Перегляд залишків доступний, якщо у Кабінеті користувача активовано пробний безкоштовний період для розділу Склад та встановлено опцію Здійснювати облік товарів у розділі Склад – Налаштування.

Необхідна інформація у чеках Передоплати та Післяплати

Доопрацювали способи оплати Передоплата та Післяплата згідно з вимогами ДПС. У чеках додано відображення додаткової інформації для загального коментаря до чека:

Для чека Передоплата:

«Залишок до сплати <cума післяплати> грн» (текст у полі коментар відображається при попередньому перегляді та після реєстрації чека).

Для чека Післяплата:

«Сума сплаченого авансу <cума передплати> грн» (текст у полі коментар відображається при попередньому перегляді та після реєстрації чека).

Реєструйте чеки за умови нестабільного зв’язку

Не припиняйте роботу при нестабільному інтернет-зв'язку з сучасними КЕП, збереженими у сховищі CloudKey. У разі відсутності зв’язку зі сховищем Cashalot перейде до роботи у режим «офлайн». Ви зможете продовжити створювати чеки, які будуть зареєстровані після відновлення зв’язку зі сховищем CloudKey.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом:

Доопрацювали відображення реквізитів платіжної системи в фіскальному чеку.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Доопрацювали механізм виконання операції Службової видачі при одночасній роботі у кількох екземплярах програми.
  2. Додали можливість змінювати ширину області розрахункових даних по чеку у вікні формування чека.
  3. Налаштували відображення даних оплати карткою у друкованій формі чеків продажу та видаткових чеків за умови заповнення значень у відповідних полях.
  4. Для зручності користувачів  розширено функціонал завантаження власних чеків з серверу ФСКО у розділі Історія операцій.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Налаштовуйте способи оплати при продажу товарів у інтернеті

У розділі Всі каси - Налаштування - Режим каси та способи оплати для режиму Продаж додано можливість налаштовувати новий вид способу оплати, що використовується при продажу товарів у мережі інтернет із використанням служб доставки: Післяплата повна.

Додано відображення нового способу оплати у звітах розділу Аналітика:

  • Статистика по чекам продажу;
  • Аналітика по реалізованим товарам.
Cashälot
в ефірі