Доплата за ліцензію на торгівлю в роздріб алкоголем: особливості

08.12.2023
166

Мабуть, вже всім відомо, шо роздрібна торгівля, зокрема, алкогольними напоями (крім столових вин, а для малих виробників виноробної продукції алкогольних напоїв без додавання спирту: вин виноградних, вин плодово-ягідних, напоїв медових) може здійснюватися суб’єктами господарювання (у т. ч. іноземними, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності, зокрема, їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю. Норма – ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем справляється за кожний окремий, зазначений в ліцензії ЕККА (КОРО), що знаходиться у місці торгівлі. 

Справляється вона щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством. 

Тож, у разі збільшення кількості РРО/ПРРО у місці торгівлі доплата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем здійснюється за квартали, які залишились до закінчення дії ліцензії. Плата за квартал, у якому відбулось таке збільшення, здійснюється у повному обсязі за весь квартал. 

Про це повідомило ГУ ДПС у Чернівецькій області.

Інші новини

13.09.2023
ФОП надає послуги через мережу інтернет через платіжний сервіс WayForPay: чи застосовувати РРО/ПРРО?
Чи потрібно ФОП, який надає послуги через мережу інтернет (відсутнє конкретне місце розрахунків), при отриманні оплати через платіжний сервіс WayForPay застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
10.10.2023
Розрахунки проведені з використанням талонів, квитків: чи потрібен РРО/ПРРО?
ФОП-єдинник здійснює перевезення пасажирів з використанням талонів та квитків: чи потрібно йому застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
10.11.2023
Облік готівки у вигляді благодійних внесків: що з оприбуткуванням?
Благодійна організація повинна оприбуткувати готівкові кошти, отримані як благодійні внески, у т. ч. вилучені зі «скриньки», у касі з оформленням прибуткового касового ордеру.
Детальніше
15.11.2022
Два роки ПРРО: зміни та тенденції розвитку
Якщо ще два роки тому ПРРО для більшості був маловідомою технологічною новинкою, то сьогодні це справжній надійний помічник кожного підприємця, який прагне зробити свій бізнес біль...
Детальніше
02.11.2022
Видача коштів через РРО та/або ПРРО у разі повернення товару або скасування помилково проведеної суми
Яким чином через РРО та/або ПРРО здійснюється видача коштів у разі повернення товару або скасування помилково проведеної суми?
Детальніше
Cashälot
в ефірі