Технічний збій в роботі серверу ДПС: що робити СГ?

17.10.2023
484

У разі отримання повідомлення про технічний збій в роботі серверу ДПС, зокрема, відсутній зв’язок з сервером ДПС суб’єкт господарювання повинен: 

  • чекати на відновлення зв’язку у разі, якщо програмний РРО може працювати лише в режимі онлайн; 
  • продовжити роботу на ПРРО, якщо такий ПРРО може працювати в режимі офлайн та при його реєстрації проставлено відповідну позначку. 

Нагадаємо, застосування ПРРО у режимі офлайн визначено розд. 5 Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 р. № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547». 

Про це зазначено на Інформаційно-довідковому ресурсі “ЗІР”, категорія 109.20.

Інші новини

21.03.2023
Нова інтеграція Cashalot із системою Універсал 7
Cashalot продовжує активно розвиватися задля максимального комфорту наших користувачів. Так, вже зараз ми додали інтеграцію з системою «Універсал7».
Детальніше
01.11.2021
Робота з POS-терміналами у ПРРО Cashalot: розширення можливостей
Розширена лінійка POS-терміналів, що можуть бути підключені до ПРРО Cashalot. Відтепер можна під'єднати POS-термінали із прошивкою компанії Printec. Це можна зробити, здійснивши ле...
Детальніше
13.07.2023
Застосування РРО у разі реалізації пального - роз'яснює ДПСУ
СГ, які зареєстровані платниками ПДВ та здійснюють реалізацію пального із застосуванням РРО, необхідно безумовно додержуватися вимог чинного законодавства в частині відображення у...
Детальніше
25.09.2023
Скасування реєстрації РРО: у яких випадках це можливо?
Реєстрація РРО діє до дати скасування реєстрації РРО. Скасування РРО може відбуватися у добровільному або примусовому порядку. Деталі - у нашому матеріалі.
Детальніше
21.04.2023
Про застосування РРО/ПРРО
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Держреєстру РРО, та/або програмні РРО з додержанням встановленого поряд...
Детальніше
Cashälot
в ефірі