Технічний збій в роботі серверу ДПС: що робити СГ?

17.10.2023
185

У разі отримання повідомлення про технічний збій в роботі серверу ДПС, зокрема, відсутній зв’язок з сервером ДПС суб’єкт господарювання повинен: 

  • чекати на відновлення зв’язку у разі, якщо програмний РРО може працювати лише в режимі онлайн; 
  • продовжити роботу на ПРРО, якщо такий ПРРО може працювати в режимі офлайн та при його реєстрації проставлено відповідну позначку. 

Нагадаємо, застосування ПРРО у режимі офлайн визначено розд. 5 Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 р. № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547». 

Про це зазначено на Інформаційно-довідковому ресурсі “ЗІР”, категорія 109.20.

Інші новини

21.04.2023
Про застосування РРО/ПРРО
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Держреєстру РРО, та/або програмні РРО з додержанням встановленого поряд...
Детальніше
19.06.2023
Торгівля алкоголем в кіосках без обмеження площі: чи буде штраф?
Чи застосовуються штрафи до СГ, які на підставі ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями здійснюють торгівлю алкоголем (в т. ч. пивом) в кіосках, палатках, павільйонах,...
Детальніше
27.11.2023
Що робити, коли закінчується строк служби РРО?
Для скасування реєстрації РРО, визначені строки експлуатації якого закінчилися, суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву за формою № 4-РРО.
Детальніше
26.08.2022
Зберігання коштів у сейфі поруч з РРО та/або ПРРО: чи можливе?
Чи можна частину готівки зберігати у сейфі, якщо немає можливості всю суму тримати в ящику РРО або ПРРО?
Детальніше
11.10.2021
ПРРО Cashalot інтегровано до IIKO
Інтеграційних рішень стає все більше! Чудова новина для користувачів облікової системи IIKO — ПРРО Cashalot вже інтегрована в IIKO.
Детальніше
Cashälot
в ефірі