Робота зі знижками

08.11.2023
147

У РМК Cashalot є можливість застосовувати знижку на товарні позиції, що внесені до чека. 

Для цього перейдіть до відкритої зміни та додайте необхідні позиції товарів чи послуг. Знижка на товар зображується у полях Знижка, грн. та Знижка, %.

Для введення або зміни знижки після додавання товару у чек натисніть два рази лівою кнопкою миші у полі Знижка, грн. або Знижка, % та введіть потрібне значення (значення може бути як цілим, так і дробовим). Значення іншого поля (Знижка, грн або Знижка, %) буде розраховано автоматично.

Для видалення вказаної знижки, виділіть введене значення подвійним натисканням лівої кнопки миші та натисніть Delete.

Для застосування загальної знижки на суму чека натисніть кнопку Знижка. У вікні, що відкриється, оберіть тип знижки: Знижка на суму або Відсоткова знижка

Залежно від обраного типу знижки введіть величину знижки у гривнях або відсотках, значення іншого поля (Сума знижки, грн або Знижка %) буде розраховано автоматично. Натисніть кнопку ОК. Введену знижку буде застосовано до всіх позицій у чеку, крім позицій, на які уже було введено знижку для товару.

Для видалення загальної знижки чека натисніть на кнопку Знижка та у вікні, що відкрилось, видаліть введене значення, натиснувши на відповідну іконку.

Зверніть увагу!!! Після встановлення загальної знижки видаляти або додавати товари, а також змінювати кількість товарів у чеку неможливо!

Cashälot
в ефірі