Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot 13.10.2022

20.10.2022
175

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі.

Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot

У цьому оновленні:

 1. Реалізовано функціонал завантаження чеків з сервера ДПС у розділі Історія операцій. При виборі пункту меню Завантаження чеків можна обрати необхідні параметри для завантаження: Господарська одиниця, ПРРО або Період.
 2. У розділі Історія операцій додано функцію Повернення по ФН довільного зареєстрованого чека, який відсутній у ПРРО. При використанні функції відкриється форма, у якій необхідно ввести параметри для пошуку фіскального чека: ГО, ПРРО, фіскальний номер чека. При натисканні кнопки Перевірити виконується пошук чека та, у разі відсутності у ПРРО, його завантаження з ФСКО.
 3. У розділі Історія операцій додано можливість здійснювати сторнування чеків:

  - Службове внесення;
  - Службова видача;
  - Фіскальний чек;
  - Видатковий чек.

  Зверніть увагу! Кнопка Сторнування доступна тільки у відкритій зміні для останньої за датою та часом зареєстрованої операції
   
 4. Для зручності користувачів у вікні Оберіть господарську одиницю додано можливість пошуку потрібної ГО за її назвою.
 5. Доопрацьовано механізм переходу до ПРРО із відкритою зміною. Скасовано постійний запит на виконання службового внесення при переході у ПРРО, на якому вже відкрито зміну.
 6. Відкориговано роботу з програмною клавіатурою, що відкривається при зміненні кількості товару у чеку, при використанні пристрою під управлінням Android 8.1.
Cashälot
в ефірі