Блокування ПРРО у разі перевищення граничних строків роботи в режимі офлайн

27.11.2024
359

Нагадаємо, на період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій (далі – ПРРО) та фіскальним сервером проведення розрахункових операцій суб’єктом господарювання здійснюється в режимі офлайн. Це може тривати не більше ніж 36 годин, та не більше ніж 168 годин протягом календарного місяця, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером. Такі вимоги визначені пп. 1 розд. V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» від 23.06.2020 р. № 317 (далі – Порядок № 317)  

Згідно з Порядком визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи ПРРО в режимі офлайн, затвердженим відповідно до ст. 5 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР (далі – Діапазон). 

Так, ПРРО не може працювати в режимі офлайн після спливу встановлених граничних строків застосування такого режиму СГ (не більше ніж 36 годин підряд та 168 годин протягом календарного місяця), без наявного невикористаного Діапазону, а також за наявності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером. 

ПРРО має бути автоматично переведений із режиму офлайн у режим онлайн-обміну з фіскальним сервером у момент відновлення зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером (пп. 2 розд. V Порядку № 317). 

Програмне рішення ПРРО під час роботи в режимі офлайн має забезпечувати постійний контроль щодо дотримання граничних строків застосування режиму офлайн, інформувати особу, яка здійснює розрахункову операцію про залишок часу, протягом якого може тривати режим офлайн, та припинити проведення розрахункових операцій у режимі офлайн у разі досягнення одного із граничних строків (абз. третім пп. 3 розд. V Порядку № 317).  

Про це повідомили податківці ДПС у Закарпатській області. 

Нагадаємо, розробник Linkos Group має чудове рішення - ПРРО Cashalot. З нашим ПРРО вам не доведеться перейматися через перевищення граничних строків роботи в режимі офлайн, адже, ПРРО Cashalot - повноцінна програмна каса.  

Програмна каса Cashalot - програмний РРО, який має повноцінний офлайн режим, тобто всі функції в т. ч.: 

  • контролю щодо дотримання граничних строків застосування режиму офлайн;
  • автоматично переведений із режиму офлайн у режим онлайн-обміну з фіскальним сервером у момент відновлення зв’язку;
  • інформування про залишок часу, протягом якого може тривати режим офлайн. 

Про те, як працює ПРРО Cashalot за відсутності світла й інтернету читайте в Блозі та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.

Інші новини

30.08.2023
Щодо реєстрації чеків без зазначення даних про товар чи послугу
На практиці зустрічаються випадки, коли касир формує фіскальний чек без зазначення даних про товар чи послугу, так званий «нульовий» чек. Чи правомірно це, та чи буде зареєстровано...
Детальніше
15.11.2023
Інтеграція Cashalot із «Новою поштою»
У програмному РРО Cashalot реалізовано можливість реєстрації чеків після отримання посилки покупцем на «Новій пошті». Так, завдяки інтеграції, користувачі Cashalot можуть зручно ре...
Детальніше
16.01.2023
Оновлено Держреєстр РРО
10.01.2023 року опубліковано оновлений Держреєстр РРО
Детальніше
Cashälot
в ефірі